Kas yra COSMÈ.LT? 

COSMÈ.LT yra elektroninė prancūziškos kosmetikos parduotuvė, kurią sukūrė ir valdo UAB "Medicinos strategija" - oficialus visų šioje parduotuvėje parduodamų prekės ženklų atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse. 

15 metų darbo patirties rinkoje su kruopščiai atrinktos kosmetikos distribucija paskatino sukurti elektroninę parduotuvę, kurioje galima įsigyti:

  • Laboratoire SVR - dermatologinė kosmetika, skirta padėti spręsti jautrios suaugusiųjų ir vaikų odos problemas: atopinį dermatitą, psoriazę, aknę, rosacea, pigmentaciją, dehidrataciją ir kitokias. 

  • Laboratoires FILLMED - profesionali hibridinė kosmetika, kurios išskirtinumas yra ypač stiprios koncentracijos formulės, užtikrinančios efektyvumą, prilyginamą estetinės medicinos procedūroms.

  • LAZARTIGUE - veganiška, botaninės sudėties, efektyvi plaukų priežiūros priemonių linija, sukurta Paryžiaus stilisto. 

Kodėl verta pirkti COSMÈ.LT?

/ Kokybės garantija. Esame visų šioje elektroninėje parduotuvėje parduodamų produktų gamintojų oficialus atstovas, todėl gauname prekes kokybiškas ir tiesiogiai iš gamintojų. 

Naujausi produktai. Šioje elektroninėje kosmetikos parduotuvėje naujausi mūsų atstovaujamų prekės ženklų gaminiai bus pristatomi pirmiausiai.   

/ Nuolaidos garantija. Kadangi produktus perkame be tarpininkų, turime galimybę pasiūlyti didesnes nuolaidas tuo pačiu užtikrinant, kad nuolaidinės prekės yra tokios pat kokybiškos kaip tos, kurioms nuolaidos netaikomos.  

/ Saugumo garantija. Kaip distributorius turime visas kosmetikos sandėliavimui reikalingas laikymo sąlygas: užtikrinama temperatūra, atskyrimas nuo tiesioginės saulės šviesos, drėgmė patalpose ir kitos savybės, specifiškai reikalingos kosmetikos atsargų kokybei užtikrinti. 

/ Grąžinimo garantija. Nors ir mažai tikėtina, kad iš mūsų pirkta prekė bus nekokybiška, bet jei taip atsitiktų, mes neabejotinai ją priimsime atgal, grąžinsime pinigus arba pakeisime kita.

/ Nemokamas pristatymas. Nemokamai pristatome per partnerį - siuntų įmonę OMNIVA.