UAB "Medicinos strategija" yra vienas seniausiai rinkoje veikiančių kosmetikos distributorių, kuris į Lietuvą atvežė ir yra oficialus atstovas Baltijos šalims ne vieno pasaulyje garsaus prekės ženklo, tarp kurių ir Lietuvoje ypač gerai žinoma - Laboratoires FILORGA kosmetika.  

Kaip distributorius mes įsipareigojame: 

  • Lietuvos rinkai iš kiekvieno gamintojo asortimento atrinktame tinkamus ir aktualius produktus. Kiekviena naujovė yra testuojama ir išsiaiškinamas jos realus poreikis iki tol, kol patenka į prekybos vietas. 

  • Galutiniam pirkėjui užtikriname, kad mūsų atrinktas prekybos vietas produktai pasiektų kokybiški, nepasibaigusiu galiojimo terminu ir originalūs. Tam mes griežtai kontroliuojame produktų pristatymą į Lietuvą ir sandėliavimo sąlygas. 

  • Savo partneriams - kosmetikos pardavėjams - užtikriname, kad atrinkti produktai turėtų kuo didesnį paklausos potencialą. 

Mes pasisakome už:

/ CE sertifikuotus, kokybiškus produktus, kurie užtikrina maksimalų estetinės medicinos procedūrų saugumą ir pageidaujamą efektą,

/ patikimais tyrimais įrodytą produktų efektyvumą ir gamintojų sukauptą patirtį, kurios pagrindu yra kuriami estetinės medicinos produktai, kosmetika ir nauji procedūrų protokolai,

/ partnerystę su estetinės medicinos profesionalais, kurie nuolat kaupia patirtį, ja dalijasi, tobulėja savo srityje ir pirmieji darbe įdiegia estetinės medicinos naujoves,

/ šviežią požiūrį į visuomenės senėjimą, kuris kalba apie tai, jog atrodydami tiek jauni, kiek jaučiamės, įgyjame pasitikėjimo ir atveriame naujas galimybes.

APIE MUS

KONTAKTAI 

UAB „Medicinos strategija“
Olimpiečių g. 5-4,
Vilnius, LT-09200
T: +370 5 2107467
F: +370 5 2107468
E: info@medstrategija.com

Įmonės kodas 300053447
PVM mokėtojo kodas: LT100001387718