​FILORGA AGE-PURIFY INTENSIVE

SKU 00068
63€
Veido serumas probleminei suaugusiųjų odai
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Priešraukšlinis serumas, skirtas mišriai arba riebiai, probleminei odai. Dvigubo poveikio intensyvios priežiūros priemonė FILORGA AGE-PURIFY INTENSIVE veido serumas efektyviai ir ilgam atkurti odos balansą, reikalingą riebios ar mišrios odos problemų sprendimui, bei tuo pačiu suteikia priešraukšlinį poveikį brandžiai odai.

Unikali dvejopo poveikio formulė sukurta bendradarbiaujant su estetinės medicinos ekspertais bei dermatologais. Jų siekis buvo patenkinti skirtingus odos poreikius – palaikyti odos jaunatviškumą ir išspręsti riebiai arba mišriai odai būdingas problemas, su kuriomis kovoti dažniausiai skirta paaugliams gaminama kosmetika. Todėl visa PURIFY linija išskirtinė tuo, kad naudojant mažiau kosmetikos priemonių patenkinami skirtingi odos poreikiai.

FILORGA AGE-PURIFY INTENSIVE veido serumas pasižymi šiais privalumais:

  • lygina raukšles;
  • mažina poras;
  • padeda kovoti su spuogais ir inkštirais;
  • suteikia matinį efektą;
  • atstato odos balansą.

Efektyvumo pagrindas:

HYALURO-YOUTH CX kompleksas, sukurtas tariantis su estetinės medicinos ekspertais. Jį sudaro trys priešraukšlinės veikliosios medžiagos – aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis, tripeptidas ir glikopeptidas, kurie lygina raukšles ir koreguoja senėjimo požymius. Dėl šių sudėtyje esančių medžiagų matomo tolygesnės odos rezultato galima tikėtis jau po 7 dienų nuo naudojimo pradžios.

DERMO-RESCUE CX kompleksas yra sukurtas vadovaujantis dermatologų rekomendacijomis. Kompleksas susideda iš cinko, reguliuojančio sebumo perteklių, 5 odą šveičiančių rūgščių (gliukonolaktonas, azelaininė, glikolio, migdolinė ir citrinų rūgštys), kurios švelniai šveičia odos paviršių, naikina spuogus ir inkštirus, mažina odos blizgėjimą. Matomų odos pokyčių galima tikėtis jau po 7 dienų!

Odos balansą atstatantis Achiote augalinis ekstraktas stimuliuoja hialurono rūgšties gamybą, skatina ląstelių atsinaujinimą, užtikrina ilgalaikį efektyvumą.

AGE-PURIFY INTENSIVE drėkinantis serumas yra itin švelnios, lengvai ant odos pasiskirstančios tekstūros.

NAUDOJIMAS

Tepti veidą ryte ir (arba) vakare. Prieš tai rekomenduojama naudoti tos pačios linijos prausiklį.

Išsaugoti prekę