​FILORGA NUTRI-MODELING

SKU 3540550008134
30€
Kūno kremas su kofeinu nuo celiulito. Žurnalo MARY CLAIR išrinktas geriausiu!
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

TIK PAS MUS!

Žurnalo MARY CLAIR apdovanotas* produktas!

Kūno formas modeliuojantis kremas FILORGA NUTRI-MODELING ypač rekomenduojamas moterims, norinčioms išvengti celiulito ar pagerinti odos kokybę tose vietoje, su jis jau matomas ar gali atsirasti.

Kasdieninio naudojimo maitinamasis kūno balsamas pasižymi trys viename poveikiu:

/1. TONIZUOJA IR STANGRINA: polisacharidai, turintys sudėtyje glikoproteinų stimuliuoja elastino gamybą, stangrina ir tonizuoja odą. Jūrinės kilmės kalogenas papildo su amžiumi odoje mažėjančias kalogeno atsargas ir tokiu būdu apsaugo nuo suglebimo.

/2. MAITINA IR GLOTININA: tirpstančios tekstūros kūno balzamas praturtintas taukmedžio ir murumuru sviestu, kuris pasižymi išskirtinėmis maitinamosiomis savybėmis, intensyviai drėkina, suformuoja apsauginę plėvelę odos paviršiuje, kuri padeda palaikyti natūralią odos drėgmę. Babasu aliejus kartu su gebenių ekstraktu stiprina odos ląstelių sieneles, didina odos elastingumą, sustiprina odos apsaugines funkcijas bei lygina celiulito paveiktas sritis.

/3. MODELIUOJA KŪNO FORMAS: 5% kofeinas kartu su augaliniu ekstraktu pasižymi antioksidacinėmis savybėmis bei stimuliuoja odos medžiagų apykaitą. Kofeino molekulė veikia riebalų ląsteles (adipocitus), o tai padeda jas suskaidyti ir slopinti lipogenezę (riebalų kaupimąsi).

Naudojimas: Tepti kūną ryte ir/arba vakare masažuojančiais judesiais. Papildomai tepkite ir pamasažuokite tas vietas, kurias norite patobulinti. Netinka nėščiosioms bei žindančioms moterims.

* Prix D’excellence De Beaute, 2019 m.

Išsaugoti prekę