top of page

FILLMED SKIN PERFUSION BALANCE BOOSTER (3×10 ML)

00015
78€
Smūginės terapijos priemonė probleminės odos priežiūrai
Sandėlyje
1
Prekė detaliau
GAMINTOJAS: Laboratoires FILLMED (Prancūzija)

SKIN PERFUSION BALANCE BOOSTER – tai intensyvus koncentratas į aknę, spuogelius, inkštirus, išsiplėtusias poras linkusiai odai. Šalina odos trūkumus, švarina odą, suteikia matiškumo bei antibakterinį poveikį. Jo sudėtyje – kruopščiai parinktos ir efektyviausiai odos trūkumus šalinančios veikliosios medžiagos:

 • 2,4% pieno rūgštis
 • 2% salicilo rūgštis
 • 3,5% cinko gliukonatas
SALICILO RŪGŠTIS

Įsiskverbia į poras ir išvalo jas iš vidaus, šveičia odos paviršių ir užkerta kelią porų užsikimšimui, glotnina odą, mažina spuogus. Oda tampa švaresnė.

PIENO RŪGŠTIS

Pašalina negyvas odos ląsteles, švelniai šveičia odos paviršių, drėkina odą. Odos paviršius tampa lygesnis, oda įgauna gyvybingą išvaizdą.

CINKO GLIUKONATAS

Suteikia antibakterinį poveikį; gydo žaizdeles ir slopina uždegimą, stimuliuoja odos audinio atsistatymą, reguliuoja sebumo išsiskyrimą ir glotnina odą.

MAKSIMALŲ EFEKTYVUMĄ UŽTIKRINANTI SISTEMA

Tam, kad būtų užtikrinamas aukščiausias įmanomas rūgščių aktyvumas, BALANCE-BOOSTER pateikiamas specialioje pakuotėje. Visą odos trūkumus šalinantį kursą sudaro 3 mažos talpos (10 ml) beoriai buteliukai, kurie yra sunaudojami per trumpą laiką. Inovatyvi dviejų dalių buteliuko sistema užtikrina, kad rūgštys pasiektų maksimalų veiksmingumą. Veikliosios medžiagos sumaišomos prieš pat naudojimą, tad produkto formulė kaskart yra 100% aktyvi.

KAIP NAUDOTI:

Naudokite ant švarios odos kiekvieną vakarą prieš drėkinamąjį kremą. Pirmą savaitę naudokite du kartus per savaitę, kad pripratintumėte odą. Nepasireiškus odos jautrumui, palaipsniui dažninkite naudojimą iki kasdieninio naudojimo. Bent savaitę nustojus naudoti produktą būtinai tepkitės stipriomis apsauginėmis priemonėmis nuo saulės su SPF 50+ bei maksimaliai apribokite laiką, praleidžiamą saulėje.

 1. Nuspauskite dozatorių, kad veikliosios medžiagos susimaišytų.
 2. Maždaug 10 sekundžių aktyviai plakite buteliuką, kad susimaišytų ingredientai iš abiejų buteliuko sekcijų.
 3. Prieš naudojimą gerai suplakite. Kiekvieną vakarą vieną ar du kartus paspauskite buteliuko dozatorių ir tepkite koncentratą ant švariai nuvalytos veido bei kaklo odos.

"BOOSTER" NAUJOS KARTOS KONCENTRUOTOS KOSMETIKOS PRIEMONĖS

Serumo konsistencijos koncentruotos priemonės reiškia naują požiūrį kosmetikos poveikį: veikliųjų ingredientų koncentracija formulėse yra aukščiausia, kokia yra saugi odai ir tuo pačiu duodanti maksimalų galimą efektą. Todėl Booster tipo priemonės naudojamos ne nuolat, o kaip smūginė terapija, t.y. tam tikrą laiko tarpą tol, kol pasiekiamas optimalus rezultatas.

Iš viso FILLMED laboratorijoje sukurti penki skirtingi Booster tipo produktai, kurių poveikis nutaikytas į konkrečias skirtingas amžiaus sąlygotas odos problemas:

 • TIME BOOSTER – raukšlių lyginimui,
 • LIFT BOOSTER – stangrinimui,
 • BRIGHT BOOSTER – pigmentacijai, skaistumui,
 • BALANCE BOOSTER – riebios odos problemoms,
 • HYDRA BOOSTER – drėkinimui.
Išsaugoti prekę
bottom of page