top of page

FILLMED SKIN PERFUSION BRIGHT BOOSTER (3 X 10ML)

00016
130€
Smūginės terapijos priemonė odos skaistinimui ir pigmentacijos mažinimui
Nėra sandėlyje
1
Prekė detaliau

Su FILLMED BRIGHT BOOSTER namuose atliekama smūginė terapija odos švytėjimo atstatymui, odos spalvos ir tonuso tolygumo atstatymui, o taip pat estetinės medicinos profesionalų rekomenduojama kaip profesionali intensyvaus poveikio priemonė mažinant pigmentines dėmes.

SPECIALISTAI REKOMENDUOJA

 • prevencinis kursas brandžiai odai, linkusiai į stiprią pigmentaciją
 • rudens-žiemos periodu, kuomet po vasaros matyti išryškėjusių pigmentinių dėmių arba, pavyzdžiui, atsiradus pigmentacijai po aknės gydymo
 • po odą skaistinančių kosmetologinių ar dermatologinių procedūrų – kaip priemonė sustiprinti jų rezultatą ir ilgiau išlaikyti poveikį.

ODĄ ŠVIESINANTI SUDĖTIS

Aukštos koncentracijos priemonės sudėtyje – efektyviausiai odos spalvą ir toną koreguojančios veikliosios medžiagos, kurių poveikis nukreiptas į odos skaistinimą ir melanino gamybos slopinimą.

 • 12,5% rūgščių komplekas (10% glikolio rūgštis + 2,5% fitinė rūgštis)
 • 1% heksilresorcinolis

RŪGŠTYS

 • 10% glikolio rūgštis – alfahidroksi (AHA) rūgštis. Ji ypatingai paskatina ląstelių bei odos atsinaujinimą, minkština bei pašalina negyvas odos ląsteles ir taip šveičia odą bei padeda atkimšti poras. Taip pat didina kolageno gamybą. Šių procesų dėka mažėja pigmentacija, gerėja odos paviršius ir jos kokybė, oda tampa lygesnė bei skaistesnė.
 • 2,5% fitinė rūgštis veiksmingai slopina melanino gamybą, stimuliuoja epidermio atsinaujinimą, veikia kaip stiprus antioksidantas. Jos dėka oda tampa skaistesnė, tolygesnė, išvengiama pigmentinių dėmių formavimosi.

KAS YRA HEKSILRESORCINOLIS?

Heksilresorcinolis yra dermatologų pripažinta veiklioji medžiaga, plačiai naudojama odą šviesinančiose priemonėse. Jis slopina melanino gamybą, mažina jo koncentraciją odoje, sustiprina rūgščių poveikį, intensyviai šviesina odą ir yra labai gerai toleruojamas. Oda akivaizdžiai skaistėja, lygėja jos atspalvis.

MAKSIMALŲ EFEKTYVUMĄ UŽTIKRINANTI SISTEMA

SKIN PERFUSION BRIGHT BOOSTER pateikiamas specialioje pakuotėje. Visą depigmentuojanį kursą sudaro sudaro 3 mažos talpos (10 ml) beoriai buteliukai, kurie yra sunaudojami per trumpą laiką. Inovatyvi dviejų dalių buteliuko sistema užtikrina, kad būtų pasiekiamas maksimalus sudedamųjų dalių veiksmingumas. Veikliosios medžiagos sumaišomos prieš pat naudojimą, tad produkto formulė kaskart yra 100% aktyvi.

Akivaizdus rezultatas su savanore po 9 savaičių:


Gamintojo nuotr.

Rezultatai*

+ 40.7 % pagerėjęs odos homogeniškumas

100 % Lygesnė oda

92 % Švytinti oda

92 % Geriau atrodanti oda

84 % Šviesinimo efektas

*Tyrimas, atliktas gamintojo iniciatyva su 13 savanorių.

KAIP NAUDOTI:

Naudokite ant švarios odos kiekvieną vakarą prieš drėkinamąjį kremą. Pirmą savaitę naudokite du kartus per savaitę, kad pripratintumėte odą. Nepasireiškus odos jautrumui, palaipsniui dažninkite naudojimą iki kasdieninio naudojimo. Bent savaitę nustojus naudoti produktą būtinai tepkitės stipriomis apsauginėmis priemonėmis nuo saulės su SPF 50+ bei maksimaliai apribokite laiką, praleidžiamą saulėje.

 1. Nuspauskite dozatorių, kad veikliosios medžiagos susimaišytų.
 2. Maždaug 10 sekundžių aktyviai plakite buteliuką, kad susimaišytų ingredientai iš abiejų buteliuko sekcijų.
 3. Prieš naudojimą gerai suplakite. Kiekvieną vakarą vieną ar du kartus paspauskite buteliuko dozatorių ir tepkite koncentratą ant švariai nuvalytos veido bei kaklo odos.

"BOOSTER" NAUJOS KARTOS KONCENTRUOTOS KOSMETIKOS PRIEMONĖS

Serumo konsistencijos koncentruotos priemonės reiškia naują požiūrį kosmetikos poveikį: veikliųjų ingredientų koncentracija formulėse yra aukščiausia, kokia yra saugi odai ir tuo pačiu duodanti maksimalų galimą efektą. Todėl Booster tipo priemonės naudojamos ne nuolat, o kaip smūginė terapija, t.y. tam tikrą laiko tarpą tol, kol pasiekiamas optimalus rezultatas.

Iš viso FILLMED laboratorijoje sukurti penki skirtingi Booster tipo produktai, kurių poveikis nutaikytas į konkrečias skirtingas amžiaus sąlygotas odos problemas:

 • TIME BOOSTER – raukšlių lyginimui,
 • LIFT BOOSTER – stangrinimui,
 • BRIGHT BOOSTER – pigmentacijai, skaistumui,
 • BALANCE BOOSTER – riebios odos problemoms,
 • HYDRA BOOSTER – drėkinimui.
Išsaugoti prekę
bottom of page