top of page

FILLMED SKIN PERFUSION GLYCOPEEL MASK

00009
68€
Unikali šveičiamoji kaukė su glikolio rūgštim
Nėra sandėlyje
1
Prekė detaliau

Rūgštinė šveičiamoji kaukė veidui

Unikalios formulės kaukė su glikolio ir fitinės rūgšties kompleksu, kuris palaipsniui šalina negyvąsias odos ląsteles, padeda mažinti poras, skaistina odą, šviesina pigmentines dėmes.

Ši kaukė buvo sukurta kaip profesionali priemonė odos paruošimui prieš estetinės medicinos procedūras, tokias kaip cheminis pilingas kosmetologo kabinete, mezoterapija ar biorevitalizacija. Drėkinamasis, raminantis kompleksas saugo odą nuo sudirgimo. Kreminės tekstūros kaukė yra alternatyva mechaniniams šveitikliams. Galima naudoti profilaktiniam odos šveitimui namuose.


POVEIKIS

15% glikolio rūgštis: itin aukštos koncentracijos rūgštis suteikia stiprią eksfoliaciją, matomai pagerina odos tektūrą, mikroreljefą, švarina poras, skaistina odą ir tolygina jos toną, mažina raukšles ir smulkias raukšleles.

2% fitinė rūgštis: dermatologų pripažintas komponentas veiksmingam pigmentacijos šviesinimui, odos skaistinimui.

Odą drėkinantis ir raminantis kompleksas:

  • Provitaminas B5 padeda atstatyti odos apsauginį barjerą ir reguliuoja jo būklei svarbų drėgmės balansą.
  • Alantoinas nuramina odą po odos šveitimo ir papildomai ją drėkina.
  • Polisacharidai pasižymi stipriu raminuoju poveikiu ir odos drėkinimu.

Žemas pH (4,9) padeda išlaikyti glikolio rūgšties efektyvumą.


NAUDOJIMAS:

Užtepkite storą kaukės sluoksnį ant viso veido, išskyrus sritis aplink akis, antakius ir lūpas. Kaukę rekomenduojama laikyti 5-10 min., tačiau, ją tik pradėjus naudoti pirmą kartą geriau pasirinkite trumpesnį, pavyzdžiui, 5 min., laiką ir kitais kartais 1-2 minutėmis procedūrą pailginkite. Kaukę kruopščiai nuplaukite drungnu vandeniu, geriau nenaudokite drėgnų servetėlių ar kitų jautrios odos valymui nepritaikytų priemonių, kurios gali sukelti nepageidaujamą reakciją. Po kaukės galite jausti nežymų dilgčiojimą, kuris yra normali odos reakcija ir praeina savaime dėl kaukės sudėtyje esančio raminamojo kompekso.

Naudoti vakare. Prieš einant į saulę būtina naudoti stiprios apsaugos priemones nuo saulės.

Išsaugoti prekę
bottom of page