top of page

FILLMED SKIN PERFUSION TIME BOOSTER (3 X 10ML)

00019
78€
Priešraukšlinė smūginės terapijos priemonė
Nėra sandėlyje
1
Prekė detaliau

FILLMED Skin Perfusion TIME BOOSTER profesionalus aukštos koncentracijos priešraukšlinis veido serumas-aktyvatorius

3 x 10 ml

Profesionali kosmeceutinė priemonė, skirta intensyviai veikti veido raukšles arba raukšlių prevencijai. Pagrindinė priemonės veiklioji medžiaga – 0,3 % retinolio – yra daugeliu tyrimų pagrįsto priešraukšlinio poveikio ingredientas.

KAIP VEIKIA

Aukšta retinolio koncentracija – reguliarus retinolio naudojimas gali matomai sušvelninti raukšlių išvaizdą, o taip pat gerina odos tekstūrą, padeda kovoti su pigmentacija ir gerina odos tonusą.

Sustiprintas retinolio poveikis – tokoferolis ir ß karotenas formulėje veikia kaip galingi antioksidantai ir tuo pačiu apsaugo retinolį nuo skilimo, todėl jis išlieka aktyvus. Retinolio poveikį papildomai sustiprina 4% galakto-alfa, kuris stimuliuoja keratinocitų dauginimąsi ir ląstelių atsinaujinimą.

Apsauga – sudirgimo dėl aukštos retinolio koncentracijos tikimybę esmingai mažina formulėje esančio 5% alijošiaus gelio ir hialurono rūgšties derinys.

NAUDOJIMAS

Naudokite ant švarios odos kiekvieną vakarą prieš drėkinamąjį kremą. Pirmą savaitę naudokite du kartus per savaitę, kad pripratintumėte odą. Nepasireiškus odos jautrumui, palaipsniui dažninkite naudojimą iki kasdieninio naudojimo. Bent savaitę nustojus naudoti produktą būtinai tepkitės stipriomis apsauginėmis priemonėmis nuo saulės su SPF 50+ bei maksimaliai apribokite laiką, praleidžiamą saulėje.

SUDĖTIS


Išsaugoti prekę
bottom of page