top of page

FILLMED SKIN PERFUSION TIME BOOSTER (3 X 10ML)

00019
130€
Priešraukšlinė smūginės terapijos priemonė
Nėra sandėlyje
1
Prekė detaliau
GAMINTOJAS: Laboratoires FILLMED (Prancūzija)

Smūginės terapijos priemonė raukšlių lyginimui


SKIN PERFUSION TIME BOOSTER – tai naujos kartos profesionali kosmetikos priemonė, kurios sudėtyje yra maksimali raukšles lyginančio ingrediento – retinolio – koncentracija, todėl matomo poveikio galima tikėtis jau po 9 savaičių smūginės terapijos.

SMŪGINĖ TERAPIJA

Korekciniai koncentratai naudojami tik 1-2 kartus per metus kaip staigus, aukšto efektyvumo ir ilgalaikio rezultatyvumo kursas raukšlių korekcijai. Dėl sudėtyje esančio retinolio rekomenduojama terapijai namuose pasirinkti rudens-žiemos laikotarpį, kuomet saulė jau nėra aktyvi. Produkto efektyvumo tyrimuose dalyvavusių savanorių odos pokyčiai tapo akivaizdūs jau po 9 savaičių.

REKOMENDUOJA SPECIALISTAI

 • kaip prevencinė priešraukšlinė priemonė, siekiant atitolinti raukšlių susidarymą ir išryškėjimą arba lyginti jau atsiradusias pirmąsias raukšleles,
 • kaip raukšles efektyviai lyginanti paviršinio poveikio priemonė, kuomet norima sumažinti jau turimas raukšles ir atitolinti jų korekciją injekcinėmis procedūromis,
 • po odą jauninančių estetinės medicinos procedūrų, kurių poveikis tokiu būdu sustiprinamas ir išlieka ilgiau matomas.

Estetinės medicinos ekspertų laboratorijoje FILLMED sukurto TIME BOOSTER sudėtyje – amžiaus sąlygotų odos pokyčių korekciją efektyviai atliekančios veikliosios medžiagos:

 • 0,3% retinolis
 • 4% galakto-alfa
 • tokoferolis + ß karotenas
 • 5% alijošiaus gelis + hialurono rūgštis

Rezultatas su TIME-BOOSTER su savanore per 9 savaites:

Gamintojo nuotr.

KAS YRA RETINOLIS?

Retinolis (retinol) – tai riebaluose tirpus vitaminas A, kurio efektyvumą įrodo klinikiniai tyrimai. Jau daugiau nei 10 metų mokslininkų vykdomi tyrimai rodo, jog tai yra efektyviausia medžiaga raukšlių korekcijai. SKIN PERFUSION TIME BOOSTER sudėtyje naudojama aukščiausia galima ir odai saugi retinolio koncentracija – 0,3 %. Šis aktyvusis ingredientas ypatingai paskatina ląstelių atsinaujinimą, veikia kaip antioksidantas, aktyvuoja fibroblastų veiklą ir kolageno sintezę, slopina už pigmentaciją atsakingą tirozinazės procesą. Šių procesų dėka odoje vyksta akimi matomi pokyčiai:

 • mažėja raukšlės ir lyginamos smulkios raukšlelės,
 • lygėja odos paviršius,
 • pagerėja odos tekstūra,
 • tolygėja odos atspalvis ir odos tonas.

SU RETINOLIU SUDERINTI VEIKLIEJI INGREDIENTAI

 • Tokoferolis + ß karotenas veikia kaip galingi antioksidantai ir tuo pačiu apsaugo retinolį nuo skilimo – jis išlieka aktyvus.
 • 4% galakto-alfa atkartoja ir dar labiau sustiprina retinolio veikimą – stimuliuoja keratinocitų dauginimąsi ir ląstelių atsinaujinimą.
 • 5% alijošiaus gelis + hialurono rūgštis. Dėl ypatingai stipraus retinolio poveikio ir jo aukštos koncentracijos, retinolis gali turėti odą jautrinantį poveikį. Vitaminais, enzimais, mineralais ir polisacharidais praturtintas alijošiaus gelis atgaivina odą. Jo ir hialurono rūgšties derinys ramina bei drėkina odą taip balansuodamas galimai dirginantį retinolio veikimą.

MAKSIMALŲ EFEKTYVUMĄ UŽTIKRINANTI SISTEMA

Būdamas toks veiklus, retinolis tuo pačiu yra sunkiai suvaldomas ingredientas. Ši veiklioji medžiaga ypatingai jautri šviesai, vandeniui, karščiui ir deguoniui. Tam, kad būtų užtikrinamas aukščiausias įmanomas šio ingrediento aktyvumas ir stabilumas, FILLMED estetinės medicinos laboratorijoje sukurtas SKIN PERFUSION TIME BOOSTER pateikiamas specialioje pakuotėje.

Kursą sudaro 3 mažos talpos (10 ml) t.y. beoriai buteliukai, kurie yra sunaudojami per trumpą laiką. Inovatyvi dviejų dalių buteliuko sistema užtikrina, kad grynas 0,3% retinolis pasiektų maksimalų veiksmingumą. Veikliosios medžiagos sumaišomos prieš pat naudojimą, tad produkto formulė kaskart yra 100% aktyvi.

KAIP NAUDOTI:

TIME-BOOSTER naudokite ant švarios odos kiekvieną vakarą prieš drėkinantį kremą. Pirmąją savaitę produktą naudokite du kartus per savaitę, kad pripratintumėte odą. Nepasireiškus padidintam odos jautrumui, palaipsniui dažninkite naudojimą iki kasdieninio naudojimo. Naudodami TIME-BOOSTER ir bent savaitę nustojus naudoti produktą būtinai naudokite apsaugines priemones nuo saulės su SPF 50+, taip pat ribokite laiką, praleidžiamą saulėje.

 1. Nuspauskite dozatorių, kad veikliosios medžiagos susimaišytų.
 2. Maždaug 10 sekundžių aktyviai plakite buteliuką, kad susimaišytų ingredientai iš abiejų buteliuko sekcijų.
 3. Prieš naudojimą gerai suplakite. Kiekvieną vakarą vieną ar du kartus paspauskite buteliuko dozatorių ir tepkite koncentratą ant švariai nuvalytos veido bei kaklo odos.

"BOOSTER" NAUJOS KARTOS KONCENTRUOTA KOSMETIKOS PRIEMONĖ

Serumo konsistencijos koncentruotos priemonės reiškia naują požiūrį kosmetikos poveikį: veikliųjų ingredientų koncentracija formulėse yra aukščiausia, kokia yra saugi odai ir tuo pačiu duodanti maksimalų galimą efektą. Todėl Booster tipo priemonės naudojamos ne nuolat, o kaip smūginė terapija, t.y. tam tikrą laiko tarpą tol, kol pasiekiamas optimalus rezultatas.

Iš viso FILLMED laboratorijoje sukurti penki skirtingi Booster tipo produktai, kurių poveikis nutaikytas į konkrečias skirtingas amžiaus sąlygotas odos problemas:

 • TIME BOOSTER – raukšlių lyginimui,
 • LIFT BOOSTER – stangrinimui,
 • BRIGHT BOOSTER – pigmentacijai, skaistumui,
 • BALANCE BOOSTER – riebios odos problemoms,
 • HYDRA BOOSTER – drėkinimui.
Išsaugoti prekę
bottom of page