Image by Robert  Zunikoff

Žiemos atostogos odai

Atrask priemones šaltam orui

FILORGA ​TIME-FILLER INTENSIVE

SKU 00074
64€
Visų tipų veido ir kaklo raukšles koreguojantis serumas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Serumas visų tipų veido ir kaklo raukšlių korekcijai – nauja formulė!

Intensyvaus poveikio priešraukšlinis serumas TIME-FILLER INTENSIVE pasižymi unikalia inkapsuliuota technologija, kurią sukurti įkvėpė 5 estetinėje medicinoje naudojami metodai raukšlių korekcijai.Matomų pokyčių galima tikėtis jau po 7 dienų! Poveikis patvirtintias klinikiniais tyrimais.

  • Mimikos ir įtampos raukšles padeda atpalaiduoti poveikiu į botulino toksino panašus heksapeptidas, kuris nesuvaržo veido išraiškų.
  • Giliosios raukšlės mažėja dėl kolageno gamyb stimuliuojančių peptidų ir audinių užpildams naudojamos hialurono rūgšties, kuri užpildo ir putlina odą.
  • Paviršinės raukšlės mažinamos dėl šveičiamuoju poveikiu pasižyminčios medžiagos, kuri lygina odos paviršių r pašalina negyvąsias ląsteles.
  • Sausos odos raukšlės koreguoajmos dėl veikliosios medžiagos, kuri padeda sulaikyti drėgmę odoje ir primena odos būklę atstatančių inkecijų efektą.
  • Kaklo raukšlės lyginamos dėl patempimo efektą suteikiančio augalinės kilmės ekstrakto, kuris stimuliuoja odos struktūrinių proteinų gamybą.

Poveikis patvirtintias klinikiniais tyrimais: stimuliuojama kolageno gamyba, mažėja įvairios raukšlės: pykčio raukšlė ir kitos kaktos raukšlės, „žąsų kojelės“, kaklo ir kitokios.

NAUDOJIMAS: tepti veidą ir kaklą ryte ir/arba vakare prieš kremą.

Išsaugoti prekę

Jau pas mus
Naujos priemonės, naujos formulės