FILORGA ​TIME-FILLER INTENSIVE

SKU 00074
64€
Veido serumas visų tipų raukšlių korekcijai (NAUJAS)
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Serumas visų tipų veido ir kaklo raukšlių korekcijai – nauja formulė!

+DOVANA

Intensyvaus poveikio priešraukšlinis serumas TIME-FILLER INTENSIVE pasižymi unikalia inkapsuliuota technologija, kurią sukurti įkvėpė 5 estetinėje medicinoje naudojami metodai raukšlių korekcijai. Matomų pokyčių galima tikėtis jau po 7 dienų! Poveikis patvirtintas klinikiniais tyrimais.

  • Mimikos ir įtampos raukšles padeda atpalaiduoti poveikiu į botulino toksino panašus heksapeptidas, kuris nevaržo veido išraiškų.
  • Giliosios raukšlės mažėja dėl kolageno gamybą stimuliuojančių peptidų ir audinių užpildams naudojamos hialurono rūgšties, kuri užpildo ir putlina odą.
  • Paviršinės raukšlės mažinamos dėl šveičiamuoju poveikiu pasižyminčios medžiagos, kuri lygina odos paviršių ir pašalina negyvąsias ląsteles.
  • Sausos odos raukšlės koreguojamos dėl veikliosios medžiagos, kuri padeda sulaikyti drėgmę odoje ir primena odos būklę atstatančių daugiataškių injekcijų (mezoterapijos) efektą.
  • Kaklo raukšlės lyginamos dėl stangrinamąjį, liftingo efektą suteikiančio augalinės kilmės ekstrakto, kuris stimuliuoja odos struktūrinių proteinų gamybą.

Poveikis patvirtintas klinikiniais tyrimais: stimuliuojama kolageno gamyba, mažėja įvairios raukšlės: pykčio raukšlė ir kitos kaktos raukšlės, „žąsų kojelės“, kaklo ir kitokios.

NAUDOJIMAS: tepti veidą ir kaklą ryte ir/arba vakare prieš kremą.

Išsaugoti prekę