kosmines kaledos.jpg
kosmines kaledos 2.gif
Cosme logo baltas1.png

Kosminėms Kalėdoms – kosm(et)iniai rinkiniai 

FILORGA AGE-PURIFY MASK

SKU 00071
48€
Dvejopo poveikio veido kaukė brandžiai mišriai, riebiai odai
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Valomoji kaukė

Priešraukšlinė momentinio poveikio kaukė, skirta mišriai arba riebiai, probleminei odai. Kaukė vienu metu veikia ir raukšles, ir sprendžia tokias odos problemas kaip spuogai, inkštirai, išsiplėtusios poros. Poveikis vos per 10 minučių!

Unikali dvejopo poveikio formulė sukurta bendradarbiaujant su estetinės medicinos ekspertais bei dermatologais. Jų siekis buvo patenkinti skirtingus odos poreikius – palaikyti odos jaunatviškumą ir išspręsti riebiai arba mišriai odai būdingas problemas, su kuriomis kovoti dažniausiai skirta paaugliams gaminama kosmetika. Todėl visa PURIFY linija išskirtinė tuo, kad naudojant mažiau kosmetikos priemonių patenkinami skirtingi odos poreikiai.

FILORGA AGE-PURIFY MASK veido kaukė pasižymi šiais privalumais:

  • lygina ir užpildo raukšles;
  • suteikia matinį efektą;
  • mažina poras;
  • padeda nuo spuogų ir inkštirų;
  • reguliuoja sebumo išsiskyrimą.

HYALURO-YOUTH CX kompleksas, sukurtas tariantis su estetinės medicinos ekspertais. Jį sudaro trys priešraukšlinės veikliosios medžiagos – aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis, tripeptidas ir glikopeptidas, kurie lygina raukšles ir koreguoja senėjimo požymius. Dėl šių sudėtyje esančių medžiagų matomo tolygesnės odos rezultato galima tikėtis jau po 7 dienų nuo naudojimo pradžios.

DERMO-RESCUE CX kompleksas yra sukurtas vadovaujantis dermatologų rekomendacijomis. Jis susideda iš cinko, reguliuojančio sebumo perteklių, 5 odą šveičiančių rūgščių (gliukonolaktonas, azelaininė, glikolio, migdolinė ir citrinų rūgštys), kurios švelniai šveičia odos paviršių, naikina spuogus ir inkštirus, mažina odos blizgėjimą. Matomų odos pokyčių galima tikėtis jau po 7 dienų!

Mastika – natūralių pistacijų medžio sakų ir baltojo molio derinys, padedantis akivaizdžiai mažinti porų dydį ir sugerti sebumo perteklių. Suteikia greitą odos atsinaujinimo efektą.

AGE-PURIFY MASK yra kreminės tekstūros kaukė, todėl ją lengva užtepti.

NAUDOJIMAS:

Užtepti storą sluoksnį kaukės ant viso veido, išskyrus akių ir lūpų sritis. Palaikyti 10 min. ir po to nuplauti šiltu vandeniu.

Išsaugoti prekę

-30% + dovanos!
Padovanok kosminį rinkinį!