FILORGA GLOBAL- REPAIR CREAM

SKU 3540550009483
92.00€
Visapusiško poveikio veido kremas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Veido kremas FILORGA GLOBAL-REPAIR CREAM išsiskiria savo veikliųjų ingredientų gausa ir pritaikymu brandžiai odai. Tai – prabangiausia nauja šios laboratorijos sukurta formulė veido priežiūrai, todėl kremas pasirenkamas, kai reikalingas:

brandžios odos drėkinimas ir maitinimas
• įsisenėjusių raukšlių lyginimas
• stangrumo atstatymas
• veido ovalo patempimas
• dėmių, patamsėjimų šviesinimas
• nuovargio požymių šalinimas

Dugiafunkcinė koncentruota priežiūra, specialiai sukurta brandžiai odai ir įkvėpta pripažintų estetinės medicinos technologijų, užtikrinančių intensyvų ir matomą odos atjauninimo efektą.

/ ATGAIVINANTIS MAITINIMAS – 3 aktyvūs tarpusavyje suderinti ingredientai: keramidai, omega 3, 6, 9 riebiosios rūgštys ir vitaminai sustiprina odos apsauginę funkciją, maitina, skatina ląstelių atsinaujinimą ir atgaivina odą.

/ INTENSYVI SENĖJIMO POŽYMIŲ KOREKCIJA – mezoterapijos kokteilis iš 50 aktyviųjų igredientų ir 4 ląsteles stimuliuojantys faktoriai, apjungti į vieną formulę veikia visus senėjimo požymius.

/ UŽPILDO – žemos molekulinės masės hialurono rugštis kartu su koniaku įsiskverbia į odą ir sulaiko drėgmę. Tokiu būdu padidinama apimtis ir užpildomos išryškėjusios raukšlės.

/ STANGRINA – kalogeno skaidulų sintezę stimuliuojantis peptidas išryškina veido bruožus gerina odos stangrumą.

/ SKAISTINA – niacinamidas, vitaminas C, azelaininė ir fitininė rugštis šviesina ir skaistina odą, todėl oda atrodo jaunesnė ir gyvybingesnė

/ APSAUGO – cinkas, manganas ir geležis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, todėl saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Velvetinis pojūtis. Visiems odos tipams. 50ml

Išsaugoti prekę

Patarimai 
 

Rugsėjo mėnesio pasiūlymai
 

Filorga - AGE-PURIFY-GAMME_ 1080x1080_1020.jpg.jpg
sebiaclear.png
PURIFY.png