FILORGA GLOBAL- REPAIR CREAM

SKU 3540550009483
89.00€
Visapusiško poveikio veido kremas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Veido kremas FILORGA GLOBAL-REPAIR CREAM išsiskiria savo veikliųjų ingredientų gausa ir pritaikymu brandžiai odai. Tai – prabangiausia nauja šios laboratorijos sukurta formulė veido priežiūrai, todėl kremas pasirenkamas, kai reikalingas:

brandžios odos drėkinimas ir maitinimas
• įsisenėjusių raukšlių lyginimas
• stangrumo atstatymas
• veido ovalo patempimas
• dėmių, patamsėjimų šviesinimas
• nuovargio požymių šalinimas

Dugiafunkcinė koncentruota priežiūra, specialiai sukurta brandžiai odai ir įkvėpta pripažintų estetinės medicinos technologijų, užtikrinančių intensyvų ir matomą odos atjauninimo efektą.

/ ATGAIVINANTIS MAITINIMAS – 3 aktyvūs tarpusavyje suderinti ingredientai: keramidai, omega 3, 6, 9 riebiosios rūgštys ir vitaminai sustiprina odos apsauginę funkciją, maitina, skatina ląstelių atsinaujinimą ir atgaivina odą.

/ INTENSYVI SENĖJIMO POŽYMIŲ KOREKCIJA – mezoterapijos kokteilis iš 50 aktyviųjų igredientų ir 4 ląsteles stimuliuojantys faktoriai, apjungti į vieną formulę veikia visus senėjimo požymius.

/ UŽPILDO – žemos molekulinės masės hialurono rugštis kartu su koniaku įsiskverbia į odą ir sulaiko drėgmę. Tokiu būdu padidinama apimtis ir užpildomos išryškėjusios raukšlės.

/ STANGRINA – kalogeno skaidulų sintezę stimuliuojantis peptidas išryškina veido bruožus gerina odos stangrumą.

/ SKAISTINA – niacinamidas, vitaminas C, azelaininė ir fitininė rugštis šviesina ir skaistina odą, todėl oda atrodo jaunesnė ir gyvybingesnė

/ APSAUGO – cinkas, manganas ir geležis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, todėl saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Velvetinis pojūtis. Visiems odos tipams. 50ml

Išsaugoti prekę

ORIGINALI

KOSMETIKA

IŠ GAMINTOJŲ ATSTOVO LIETUVOJE

NEMOKAMAS

PRISTATYMAS

UŽSAKYMAMS NUO 30 EUR 

PRANCŪZIŠKA

KOSMETIKA

ŽINOMI GAMINTOJAI 

MUS

REKOMENDUOJA

ODOS SPECIALISTAI

COSME.LT

KONTAKTAI

KLAUSKITE

COSME.LT

TAISYKLĖS

©2020, UAB Medicinos Strategija

Info@medstrategija.com