FILORGA GLOBAL-REPAIR INTENSIVE

SKU 3540550009476
89.00€
Visapusiško poveikio veido serumas brandžiai odai
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Brandžiai odai sukurtas intensyvaus poveikio veido serumas FILORGA GLOBAL-REPAIR INTENSIVE išsiskiria savo veikliųjų ingredientų gausa. Tai – savo sudėtimi prabangiausia* naujoji šios laboratorijos formulė, todėl šis veido serumas pasirenkamas, kai reikalingas visapusiška (globali!) brandžios odos priežiūra, koncentruota viename kosmetikos indelyje:

  • brandžios odos drėkinimas ir maitinimas
  • raukšlių lyginimas
  • stangrumo atstatymas
  • veido ovalo patempimas
  • dėmių, patamsėjimų šviesinimas
  • nuovargio požymių šalinimas

Specialiai pavargusiai, brandžiai odai sukurtas koncentruotas daugiafunkcinis serumas, kurio matomą ir intensyviai jauninantį efektą pasiekti leido pritaikytos estetinės medicinos technologijos.

/ ATGAIVINANTIS MAITINIMAS – 3 aktyvūs tarpusavyje suderinti ingredientai: keramidai, omega 3, 6, 9 riebiosios rūgštys ir vitaminai sustiprina odos apsauginę funkciją, maitina, skatina ląstelių atsinaujinimą ir atgaivina odą.

/ INTENSYVI SENĖJIMO POŽYMIŲ KOREKCIJA – mezoterapijos kokteilis iš 50 aktyviųjų igredientų ir 4 ląsteles stimuliuojantys faktoriai, apjungti į vieną formulę, veikia visus brandžiai odai būdingus senėjimo požymius.

/ RAUKŠLIŲ LYGINIMAS – retinolis ir augalinis glikogenas yra pagrindiniai anti– senėjimo ingredientai, kurie stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą ir elastinių skaidulų sintezę, stabdo glikacijos procesą. Žemos molekulinės masės hialurono rugštis kartu su koniaku įsiskverbia į odą ir sulaiko joje drėgmę tokiu būdu padidindamas apimtį ir užpildydamas išryškėjusias raukšles.

/ STANGRINA – kalogeno skaidulų sintezę stimuliuojantis peptidas išryškina veido bruožus, gerina odos stangrumą.

/ SKAISTINA – niacinamidas, vitaminas C, azelaininė ir fitininė rugštis šviesina bei skaistina odą, todėl oda atrodo jaunesnė ir gyvybingesnė.

/ APSAUGO – cinkas, manganas ir geležis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, todėl saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio.

*pristatyta 2020 m.

Išsaugoti prekę

ORIGINALI

KOSMETIKA

IŠ GAMINTOJŲ ATSTOVO LIETUVOJE

NEMOKAMAS

PRISTATYMAS

UŽSAKYMAMS NUO 30 EUR 

PRANCŪZIŠKA

KOSMETIKA

ŽINOMI GAMINTOJAI 

MUS

REKOMENDUOJA

ODOS SPECIALISTAI

COSME.LT

KONTAKTAI

KLAUSKITE

COSME.LT

TAISYKLĖS

©2020, UAB Medicinos Strategija

Info@medstrategija.com