FILORGA HYDRA-FILLER MASK

SKU 3401360225121
10.00€
Momentinio poveikio drėkinamoji lakštinė kaukė su hialuronu
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Momentinio poveikio lakštinė kaukė su hialurono rūgštimi FILORGA HYDRA-FILLER MASK yra pasirenkama, kai reikalinagas:
• Intensyvus drėkinimas vos per 15 minučių,
• Smulkių raukšlelių užpildymo poveikis čia ir dabar,
• Švytėjimo efektas: spindinti, atsigavusi oda po deginimosi ar pan.

Momentinio poveikio drėkinamoji raukšles užpildanti kaukė yra puikus sprendimas, kai reikia ypač greito efekto, nes jos poveikis matomas vos po vieno naudojimo ir jau po 15 minučių. Ši kaukė savyje sutelkia visas geriausias drėkinamąsias savybes, kuriomis pasižymi ir kitas sėkmingas šios linijos produktas – dieninis veido kremas FILORGA HYDRA-FILLER.

/ AKIMIRKSNIU IR ILGAM DRĖKINA. Mažos molekulinės masės hialurono rūgšties fragmentai įsikverbia į giliuosius odos sluoksnius ir suteikia priešraukšlinį užpildantį poveikį. Amino rūgštimis, šlapalu, sacharoze, mineralų jonais praturtintas drėkinantis kompleksas užtikrina ilgalaikį odos drėkinimą.

/ SUTEIKIA ŠVYTĖJIMO. Alavijų ekstraktas, gausus vitaminais A, B, C, E, geležimi bei cinku stimuliuoja ląstelių gyvybingumą ir suteikia odai švytėjimą.

/ ANTROSIOS ODOS EFEKTAS. Natūralaus pluošto kaukė, pagaminta iš eukalipto celiuliozės, priglunda tarsi antroji oda apimdama visas veido sritis ir taip užtikrina maksimalų aktyviųjų ingredientų įsisavinimą. Kaukė vos per 15 minučių drėkina ir suteikia odai putlumo.

Išsaugoti prekę

Liepos mėnesio pasiūlymai
nuolaidos ir dovanos!

filorga akcija liepa.gif
lazartigue nuolaidos liepos men.gif
svr liepos akcija.gif