FILORGA HYDRA-HYAL SERUM

SKU 3401565359720
27€
Koncentruotas drėkinamasis veido serumas, 30 ml
Sandėlyje
1
Prekė detaliau
GAMINTOJAS: Laboratoires FILORGA (Prancūzija)
PASKIRTIS: sausai, dehidratuotai odai
DOVANOS IDĖJA: Dovanos idėja
TALPA: 30 ml

FILORGA HYDRA-HYAL koncentruotas drėkinamasis veido serumas, 30 ml

Koncentruota veido priemonė FILORGA HYDRA-HYAL savo sudėtyje turi net 4 skirtingų dydžių hialurono rūgšties molekulių, todėl pasirenkama, kai reikalingas:

DEHIDRATUOTAI ODAI: intensyvus odos drėkinimas,

RAUKŠLĖMS: smulkių raukšlelių, atsiradusių dėl odos drėgmės stygiaus, užpildymas, odos putlinimas,

PAVARGUSIAI ODAI: pagalba atstatant švytėjimą ir jaunatvišką putlumą,

DRĖGMĖS PALAIKYMUI: odos apsauga nuo drėgmės netekimo esant specifinėms sąlygoms: šildymo sezono metu arba ilgai būnant saulėje, po deginimosi.

Gelinės tekstūros serumas lengvai įsigeria į odą, nepalieka lipnumo jausmo. Buteliukas su pipete leidžia tiksliai dozuoti ir saikingai naudoti priemonę.

Kurdama šį koncentratą, Laboratoires FILORGA pritaikė savo ilgametę patirtį medicininės hialurono rūgšties gamyboje. Tam, kad ši priemonė būtų kuo veiksmingesnė ir efektyvesnė, buvo pasitelktos medicininio giluminio drėkinimo bei ląstelių mikro užpildymo technikų privalumai.

/ VISUS ODOS SLUOKSNIUS UŽPILDO DRĖGME. Koncentratas savo sudėtyje turi 4 skirtingų dydžių hialurono rūgšties molekulių, kurios pasižymi skirtingu būdu pasiekti ir drėkinti odą. Tai užtikrina efektyvų visų geriausių hialurono rūgšties sąvybių pritaikymą ir stiprų drėkinamjį poveikį.

/ Aukšto molekulinio svorio hialurono rūgštis – vienas iš efektyviausių drėkinančių ingredientų: apsaugo odą, lygina dėl odos sausumo atsiradusias raukšleles, suteikia iš karto jaučiamą drėkinimą paviršiniams odos sluoksniams.
/ Vidutinio molekulinio svorio hialurono rūgštis kartu su drėkinamuoju kompleksu (glicerinas, šlapalas, trehalozė, L-serinas) drėkina jau ir gilesnius odos sluoksnius.
/ Žemo molekulinio svorio hialurono rūgšties fragmentai įsikverbia į giliuosius odos sluoksnius ir suteikia priešraukšlinį užpildantį poveikį.
/ Chronosferose (mažuose vektoriuose) inkapsuliuotos hialurono rūgšties molekulės. Chronosferos užtikrina laipsnišką veikliųjų medžiagų atpalaidavimą į visus odos sluoksnius ir nuolatinį 24 valandų drėkinantį poveikį.

/ STIMULIUOJA HIALURONO RŪGŠTIES GAMYBĄ ODOJE. Koncentrato sudėtyje esantys raudonieji dumbliai bei Galanga lapų ekstraktas suaktyvina hialurono rūgšties sintezę dermoje ir epidermyje. Taip palaikomas optimalus hialurono rūgšties atsinaujinimo lygis bei užtikrinamas ilgalaikis drėkinimas iš vidaus.

/ SUTEIKIA ODAI SVEIKO SPINDESIO. Mondo žolėje esantys fruktozanai skatina epidermio lipidų sintezę ir optimizuoja jų struktūrą. NCTF kompleksas su vitaminais, aminorūgštimis, antioksidantais bei mineralais stimuliuoja ląstelių gyvybingumą bei keratinocitus. Veikdami kartu šie ingredientai suformuoja lygesnį, tvirtesnės sandaros epidermį, todėl oda sveikai švyti.

NAUDOJIMAS: naudokite kiekvieną rytą ir vakarą ant švarios veido, kaklo bei dekolte odos prieš dieninį ar naktinį kremą. Mišriai odai vasarą tobulai tinka prieš apsaugą nuo saulės FILORGA UV-DEFENCE.


Išsaugoti prekę