FILORGA LIFT-DESIGNER

SKU 3540550008288
42.00€
Ultra-patempiantis ir stangrinantis veido serumas su aplikatoriumi
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Veido serumas su intensyviu stangrinamuoju ir antigravitaciniu poveikiu FILORGA LIFT- DESIGNER® unikalus ne tk dėl formulės, bet ir išskirtinio aplikatoriaus. Tai – odos stangrinimui sukurta inovacija, rekomenduojama kai reikalinga:

  • atstatyti suglebusį veido ovalą,
  • sustangrinti odą ir sustiprinti audinius,
  • patempti, pakelti – sugrąžinti prarastus jaunatviškus bruožus.
Serumo pagrindą sudaro estetinės medicinos pagrindu sukurtas ir pirmą kartą kosmetikos priemonėse naudojamas Plasmatic Lifting Factors® kompleksas – ląstelių stimuliavimo faktoriai, kolagenas ir hialurono rūgštis.


Serumas veikia akimirksniu bei suteikia ilgalaikius rezultatus:

/ GERINA VISUS STANGRUMO PARAMETRUS: Plasmatic Lifting Factors® atkuria veido bruožų išraiškingumą, odos putlumą, elastingumą bei aiškų veido kontūrą.

/ PATEMPIA ODĄ BIOLOGIŠKAI: arabinoksilanas stimuliuoja fibroblastus ir atkuria odos stangrumą, mikrodumbliai lygina odos mikroreljefą ir patempia odą.

/ PATEMPIA ODĄ MECHANIŠKAI: metalinis aplikatorius stimuliuoja odos audinius ir pagerina veikliųjų medžiagų įsiskverbimą, todėl odai suteikiamas sustiprintas patempiamasis poveikis.

Patempianti serumo tekstūra sustiprina stangrinamąjį poveikį, tačiau nevaržo mimikos ir nesukelia sustingimo pojūčio. Fluidinės konsistencijos serumas greitai susigeria, oda tampa gaivi ir spindinti.

REZULTATAS:
Lygesnė oda, stangresnė ir akimirksniu patempta oda, išraiškingesni veido bruožai.

REKOMENDUOJAME: tam, kad būtų pasiektas optimalus patempimo efektas reguliariai naudokite kartu su FILORGA LIFT-STRUCTURE dieniniu veido kremu bei FILORGA SLEEP & LIFT naktniu veido kremu bent vieną mėnesį arba tol, kol pajausite efektą. Poveikis pajaučiamas priklausomai nuo esamos odos būklės. Galima naudoti ir prevenciškai.

Išsaugoti prekę

Kosminės nuolaidos