Image by Robert  Zunikoff

Žiemos atostogos odai

Atrask priemones šaltam orui

FILORGA LIFT-MASK

SKU 3540550009568
10€
Momentinio poveikio lakštinė kaukė su patempimo efektu
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

-30% perkant 3 ir daugiau vnt.

Veido kaukė, padedanti atstatyti odos stangrumą vos per 15 min. Bioceliuliozinė stangrinamoji veido kaukė FILORGA LIFT-MASK pasižymi greitu momentiniu patempimo efektu, todėl pasirenkama, kai reikalingas:

  • stangrinamasis efektas suglebusiai, pavargusiai veido odai,
  • elastingumo ir stangrumo parametrų gerinimas,
  • greitas, bet kartu ir pakankamai ilgai išliekantis stangrinamasis poveikis,
  • būdas atgaivinti išvaizdą prieš svarbius gyvenimo įvykius, šventes, šventinį makiažą.

/ INTENSYVUS STANGRINIMAS užtikrinamas dėl ypatingos šios kaukės formulės, kurios sudėtyje yra panaudota naujoji „Plasmatic Lifting Factors“ technologija. Dėl kaukės serumo sudėtyje esančio hialurono ir kolageno koncentracijos, oda itin greitai atgauna elastingumą ir stangrumą.

/ POVEIKIS PO 15 MIN. Šios kaukės efektas matomas iškart po vienos aplikacijos, todėl FILORGA LIFT MASK yra greito poveikio inovacija brandžiai odai. Ypač tinkama, kai norisi geriau atrodyti svarbiomis progomis ar tais atvejais, kai jaučiamas poreikis greitai patempti, sustangrinti odą.

/ RAUKŠLIŲ UŽPILDYMAS. Augalų ekstraktai, kolagenas ir hialurono rūgštis ne tik patempai ir sustangrina odą, bet ir užpildo padeda užpildyti smulkias raukšleles, patempia ir užpildo giliąsias raukšles, kurios tampa mažiau matomos.

/ ILGAI IŠLIEKANTIS EFEKTAS. Vienas iš stipriausių bioceliuliozinės kaukės FILORGA LIFT MASK ingredientų – antioksidantas polifenolis, išgaunamas iš japoninės soforijos. Jis veikia stimuliuojančiai ir paskatina natūralų odos atsinaujinimą – keratinocitų ir fibroplastų gamybą. Tokiu būdu slopinami senėjimo procesai ir užtikrinamas ilgalaikis stangrinantis poveikis.

/ ANTROS ODOS EFEKTAS. Bioceliuliozinės kaukės aplikavimas ypač patogus ir malonus, nes ji priglunda lyg antra oda ir tuo užtikrinama maksimalų aktyviųjų komponentų įsisavinimą. Dveijų apsauginių sluoksnių technologija leidžia ypač kruopščiai aplikuoti bioceliuliozinę kaukę.

Išsaugoti prekę

Jau pas mus
Naujos priemonės, naujos formulės