kosmines kaledos.jpg
kosmines kaledos 2.gif
Cosme logo baltas1.png

Kosminėms Kalėdoms – kosm(et)iniai rinkiniai 

FILORGA NCEF-ESSENCE

SKU 3401360156456
47€
Kremo ir serumo poveikį sustiprinanti esencija
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Koncentruota drėkinamoji ir stangrinamoji FILORGA NCEF-ESSENCE priemonė – veido esencija – yra optimaliai papildanti kremas+serumas ritualą, kuomet siekiama dar labiau sustiprinti pastarųjų priemonių poveikį, todėl pasirenkama, kai reikalinga:

  • maksimaliai intensyvus drėkinimas ir stangrinimas pavargusiai odai,
  • apsauga nuo žalingo aplinkos poveikio,
  • odos skaistumo atkūrimas ir kokybės gerinimas.
Ypač didelė veikliųjų medžiagų koncentracija – viename buteliuke. Ši priemonė veikia kaip vektorius – padeda odai geriau įsisavinti kremą ir serumą, kurį naudojate kasdien.


/ INTENSYVUS DRĖKINIMAS dėl unikalios „Aqua MX“ technologijos akimirksniu sudrėkina ir net iki 24 val. sulaiko drėgmę odoje. Tai padeda atgaivinti odą ir mažinti dėl odos sausumo, dehidratacijos išryškėjusias smulkias raukšleles.

/ PO DEGINIMOSI IR NEIGIAMO APLINKOS POVEIKIO oda praranda daug drėgmės ir dėl to prastėja jos kokybė, sumažėja skaistumas, ryškėja raukšlės. UV spinduliai ir užteršta aplinka kasdien neigiamai veikia mūsų odą, todėl papildomai ją apsaugant ir papildant drėkinančiomis bei stangrinančiomis medžiagomis galime ilgiau išlaikyti skaisčią ir jaunatvišką odą arba pagerinti jos būklę tuomet, kai atsiranda poreikis.

/ ODOS KOKYBĖS GERINIMAS. Kaip ir visa NCEF linija, FILORGA NCEF-ESSENCE sudėtyje panaudotas odos kokybę atstatantis odą biorevitalizuojantis kompleksas, prilygstantis tam, kuris naudojamas mezoterapijos procedūroms. „NCEF®“ ir polisacharidai detoksikuoja, skaistina pavargusią odą ir apsaugo ją nuo aplinkos užterštumo bei išorinio poveikio (UV, pH).

Išsaugoti prekę

-30% + dovanos!
Padovanok kosminį rinkinį!