FILORGA NCEF-REVERSE

SKU 3401360192225
80€
Mezoterapinio poveiko odos kokybę gerinantis veido kremas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Natūralius odos atsinaujinimo procesus intensyviai stimuliuojantis dieninis veido kremas FILORGA NCEF-REVERSE, sukurtas tam atvejui, kai reikalinga:

  • stangrumo, tonuso, elastingumo atkūrimas pavargusiai odai,
  • aktyvus prevencinis poveikis prieš raukšles ir jau turimų raukšlių lyginimas.
Šis kremas sukurtas suaktyvinti odos atsinaujinimo procesus iš vidaus, taigi ji ne tik gauna trūkstamų medžiagų, bet ir yra stimuliuojama – „pažadinama“ savaime atsinaujinti. / INTENSYVUS PRIEŠRAUKŠLINIS POVEIKIS: ypač gryna vidutinio molekulinio svorio hialurono rūgštis, veikdama kartu su matrikinais paskatina endogeninės HR sintezę. Žemo molekulinio svorio hialurono rūgšties fragmentai įsiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir suteikia raukšles užpildantį poveikį.


/ ŠVYTINTI ODA: vitaminų kompleksas (A, H, E), papildytas augalų ekstraktais efektyviai atkuria odos skaistumą. Vitaminas A stimuliuoja ląstelių metabolizmą, vitaminas H skatina lipidų gamybą ir gerina odos struktūrą, vitaminas E ir polifenoliai padeda kocvoti su laisvaisiais radikalais ir tokiu būdu apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, tokio kaip, pavyzdžiui, žalingi saulės spinduliai.

/ MAKSIMALUS KOMFORTAS ODAI: vitaminas E, žinomas kaip ypač galingas antioksidantas, saugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio, lėtina senėjimo procesus, skatina organizmo audinių atsinaujinimą. Riebiosios rūgštys apsaugo odą nuo išsausėjimo ir suteikia komforto pojūtį.

Išsaugoti prekę