FILORGA NCEF-SHOT ​​

SKU 00078
74.00€
Itin koncentruota smūginio poveikio priemonė – 10 dienų kursas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau


Mezoterapijos pagrindu sukurta smūginės odos terapijos priemonė FILORGA NCEF-SHOT

Odos būklės gerinimas vos per 10 dienų su injekcinėms mezoterapijos procedūroms naudojamu ultra-koncentruotu NCEF kompleksu, sukurtu FILORGA laboratorijoje. Šioje priemonėje aktyviųjų medžiagų koncentracija tokia, jog dienos norma prilygsta vienai mezoterapijos procedūrai, taigi naudojant du kartus per dieną lygėja raukšlės, gerėja odos stangrumo parametrai ir oda atgauna sveiką švytėjimą.

Intensyvų odos būklės atstatymą užtikrina unikali NCEF formulė, kurią sudaro net 50 odos būklei svarbių medžiagų: vitaminų, antioksidantų, mineralų, koenzimų, amino rūgščių. Itin aukšta šio komplekso koncentracija pirmą kartą panaudota kosmetikos priemonėje.

Aktyvi senėjimo požymių korekcija – lygesnės raukšlės, stangrumas ir švytėjimas – pasiekiama dėl jūrinės kilmės biotechnologijų, kurios pasižymi ląstelių atsinaujinimą stimuliuojančiu poveikiu. Lengvos, greitai įsigeriančios tekstūros priemonė, tiksliai ir itin paprastai dozuojama pipetės pagalba.

NAUDOJIMAS. Itin rekomenduojama kaip 10 dienų kursas keičiantis sezonams. Ryte ir vakare tepti veidą, kaklą ir dekoltė. Priemonės reikia tiek, kiek įtraukiama į pipetę iki pažymėtos linijos. Pirmiausia įlašinti į delną ir prieš tepant šiek tiek sušildyti. Kai įsigeria, naudoti serumą ir kremą, kaip įprastai.

Išsaugoti prekę

Patarimai 
 

Rugsėjo mėnesio pasiūlymai
 

Filorga - AGE-PURIFY-GAMME_ 1080x1080_1020.jpg.jpg
sebiaclear.png
PURIFY.png