FILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS

SKU 3540550008042
50.00€
Antakių ir blakstienų ataugimą skatinantis stiprinamasis serumas
Nėra sandėlyje
1
Prekė detaliau

Dvigubo poveikio serumas FILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS® antakių ir blakstienų atauginimi bei stiprinimui yra geriausias kai norisi:
Atauginti su amžiumi ar nuo cheminio dažymo susilpnėjusius, išretėjusius antakius,
• Pamaitinti ir susitiprinti trumpas, retas, plonas blakstienas,
• Pagreitinti antakių ir blakstienų augimą jiems nekenkiant,
• Paryškinti antakių ir blakstienų liniją.

Antakių ir blakstienų auginimą, o tiksliau – sustiprinti turimus plaukelius, apsaugoti juos nuo ankstyvo iškritimo ir stimuliuoti naujų papildomų plaukelių augimą – tokia yra šios dvigubo poveikio priemonės užduotis. paprastai antakių ir blakstienų atauginimui skirtos priemonės tik skatina augima ARBA stiprina plaukus. Laboratoires FILORGA apjungė šiuos du poreikius į dvipusė priemonę, kuri numato du žingsnius stiprių antakių ir blakstienų link:

1/ STIMULIAVIMAS. Kera-Extend CX® kompleksas su Biochaninu A, peptidais ir biotechniniais mikrodumbliais stimuliuoja keratino sintezę. Blakstienos ir antakių plaukeliai tampa ilgesni ir tankesni. Kera-Maintain CX® kompleksas su Biotinyl-GHK peptidu ir pantenoliu stiprina folikulus ir gerina plaukelių šaknų įsitvirtinimą, todėl blakstienos ir antakių plaukeliai mažiau krenta. Plaukelių būklę pagerina atjauninamasis NCTF® kompleksas – jie atauga tankesni.

2/ MAITINIMAS IR PADENGIMAS. Baltymais praturtinta maitinamoji formulė keliauja į plauko šerdį ir maitina bei atkuria plauko struktūrą. Permatoma bazė padengia blakstienas ir antakius, jie akimirksniu tampa storesni bei išraiškingesni. Ši bazė taip pat pagerina akių tušo fiksavimąsi prie blakstienų.

REZULTATAI matomi jau po 45 dienų naudojimo:

90 % mažiau krentančios blakstienos,
73 % tankesnės blakstienos,
73 % storesni, vešlesni antakiai,
83 % stipresni antakių plaukeliai.

NAUDOJIMAS:
Naudodami 1 aplikatorių, ryte ir vakare paskirstykite stimuliuojamąjį serumą kuo arčiau blakstienų ir antakių šaknų. Preciziškas teptukas padeda paskirstyti veikliąsias medžiagas prie pat plaukų šaknelių. Iškart po to blakstienas ir antakius padenkite maitinamąja baze, šukuodami nuo šaknų link galiukų. Priemonė geriausius rezultatus duoda naudojama reguliariai – kasdien.

Išsaugoti prekę