FILORGA OXYGEN-GLOW programa pavargusiai, papilkėjusiai odai

SKU 00111
77€
Veido kremas + veido kaukė + akių srities kremas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Rinkinys odos švytėjimui, skaistinimui

1. Veido kremas FILORGA OXYGEN-GLOW suteikia švytėjimo ir tolygios odos efektą – ideali oda įmanoma ir be fotofiltrų! Tirpstančios kreminės konsistencijos kremas FILORGA OXYGEN- GLOW [CREAM] akimirksniu drėkina ir minkština odą, suvienodina jos spalvą. Oda tampa dar skaistesnė ir lygesnė. Tokia, apie kokią svajojate!

2. Švytėjimo efektą suteikianti FILORGA OXYGEN-GLOW [MASK] veido kaukė išgelbės kiekvieną kartą, kai odai reikės greito tobulos odos efekto. Metališko žėresio kreminės konsistencijos kaukė vos per 10 minučių padeda atkurti odos grožį! „Super-Skin Boosting Factors“ kompleksas intensyviai šalina matomus odos trūkumus – pilkšvumą, sausumą, netolygų atspalvį ir paviršiaus netolygumus. Prisotinta deguonimi, oda švyti, hialurono rūgštis sudrėkina odą ir mažina dehirataciją, o L-enzimas detoksikuoja odą, apsaugo ląsteles ir audinius nuo laisvųjų radikalų žalos.

3. Akių kontūro kremas FILORGA OXYGEN-GLOW [EYES] atgaivina odą, ją drėkina ir detoksikuoja, suteikdamas neprilygstamą švytėjimą. Dėl sudėtyje esančio „Super-Skin Boosting Factors“ komplekso žvilgsnis tiesiog spindi. Hialurono rūgštis intensyviai drėkina, o L-enzimas detoksikuoja, todėl gležna paakių oda yra efektyvai drėkinama.

Išsaugoti prekę