FILORGA OXYGEN-PEEL

SKU 3540550008059
30.00€
Skaistinantis šveičiamasis veido losjonas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Šveičiamasis ir odą deguonimi aprūpinantis veido losjonas FILORGA OXYGEN-PEEL® yra unikali dvigubo poveikio priemonė, kai reikalingas:

  • švelnus, bet efektyvus odos veido šveitiklis,
  • išsiplėtusių porų mažinimas,
  • pilkumo šalinimas, skaistumo atkūrimas,
  • smulkių raukšlelių lyginimas arba prevencija.
Deguonis yra ypatingai svarbus odai. Jo dėka ląstelės gamina savo metabolizmui reikalingą energiją. Bėgant metams, deguonies keikis ląstelėse sumažėja, todėl oda greičiau sensta, sutrinka jos kvėpavimo procesai, padidėja poros ir darosi sudėtingiau pašalinti toksinus.


FILORGA OXYGEN-PEEL® yra pirmasis odos paviršių atnaujinantis losjonas, kuris tuo pačiu metu aprūpina ląsteles deguonimi ir atkuria tobulą odos tekstūrą. Veikia švelniai, yra gerai toleruojamas net jautrios odos, tinka visiems odos tipams.

Trejopas poveikis:
1/ ATNAUJINA ODOS PAVIRŠIŲ. 6% koncentracijos 6 rūgščių kompleksas kasdien švelniai pašalina negyvas odos ląsteles. Glikolio, fitinė, citrinų, salicilo ir mandelinė rūgštys koreguoja raukšles, pigmentaciją, poras ir pilkšvumą, o gliukonolaktonas švelniai atnaujina odos paviršių.

2/ DRĖKINA IR PUTLINA. Gryna hialurono rūgštis drėkina odą, o NCTF kompleksas visapusiškai regeneruoja ląsteles.

3/ PRISOTINA ODĄ DEGUONIMI. Bioaktyvūs deguonies sensoriai paskatina ląstelių aprūpinimą deguonimi – odai suteikiama gaivi ir švytinti išvaizda, pašalinamas pilkšvumas ir nuovargio požymiai.

REZULTATAS:
Sumažinamos poros, tolyginamas odos paviršius, pašalinamas pilkšvumas, lyginamos raukšlelės.

Išsaugoti prekę