FILORGA SCRUB & DETOX

SKU 3540550008844
21€
Veido kaukė-šveitiklis odos valymui su aktyviąja anglimi
Sandėlyje
1
Prekė detaliau


Veido šveitiklis su vulkanine anglimi

Šveičiamoji ir detoksikuojanti dvigubo poveikio veido kaukė- šveitiklis FILORGA SCRUB & DETOX savo sudėtyje turi aktyviosios vulkaninės anglies mikrosferų, todėl yra pasirenkama, kai reikalingas:
odos detoksikacija „uždususios” miesto moters odos pojūčiui mažinti,
• užsikimšusių veido odos porų valymas nuo įvairių nešvarumų,
• saugus mechaninis veido odos šveitimas,
• sudrėkinta, skaistesnė, švaresnė oda jau po pirmo naudojimo.

/ NAUJOS ODOS EFEKTAS: naujoji veido kaukė– šveitiklis yra išskirtinė, nes odą detoksikuoja ir valo iškart dviem būdais:

1/ ŠVELNUS ŠVEITIMAS. Kaukės formulėje esančios vukaninės kilmės aktyviosios anglies mikrosferos padeda švelniai ir saugiai nušveisti odą mechaniškai. Vulkaninės anglies dalelės padeda pašalinti negyvas ląsteles, t.y. šveičia raginį odos sluoksnį, be to, suaktyvina odos paviršių ir paskatina ląstelių atsinaujinimą. To pasekoje oda atrodo lygesnė, skaistesnė, atgauna sveikos odos atspalvį.

2/ ENZIMINIS ŠVEITIMAS. Švelniomis eksfoliacinėmis savybėmis pasižymintis fermentas papainas padeda pašalinti odos nešvarumus lygindamas odos tekstūrą. Šio ingrediento dėka veidas maksimaliai atgauna sveiką švytėjimą.

/ TARŠOS MAGNETAS. Vulkaninė anglis taip pat veikia kaip nešvarumų magnetas: ištraukia taršos daleles, nusėdusias į veido odos poras. Tokiu būdu iš odos pašalinamas ir riebalų perteklius, todėl kaukė gali būti naudinga turintiems riebesnę odą ar suaugusiųjų aknę.

/ BARJERO ATSTATYMAS. Daug būnant taršioje aplinkoje odai svarbu padėti palaikyti apsaugines barjerines funkcijas, kad jai būtų lengviau apsiginti nuo neigiamo aplinkos poveikio. Šios kaukės sudėtyje esantis fermentas polifenolis, išgaunamas iš pasiflorų vaisių sėklų, didina ląstelių gebėjimą apsiginti nuo miesto taršos daromo poveikio, stiprina odos antioksidacines savybes.

/ ODOS DRĖKINIMAS. Sudėtyje esantis ypač vertingas ingredientas – niacinamidas arba vitaminas B3 – šveičiamą odą ramina, veikia priešuždegimiškai ir, svarbiausia, drėkina. Jis padeda išlyginti veido spalvą ir atstatyti odos barjerą. Įrodyta, kad keratinocitai yra geriau apsaugomi nuo aplinkos taršos, kai yra naudojami kartu su niacinaminu.

/ VITAMINAS E, esantis kaukės sudėtyje, yra papildomas stiprus antioksidantas, padedantis apsaugoti veido odą nuo kasdieninio streso ir agresyvios aplinkos taršos.

/ TEKSTŪRA. Minškta aksominė, putojanti, su smulkiomis šveičiančiomis dalelėmis.

Išsaugoti prekę