Image by Robert  Zunikoff

Žiemos atostogos odai

Atrask priemones šaltam orui

FILORGA TIME-FILLER MASK

SKU 3401360225138
10€
Momentinio poveikio lakštinė kaukė nuo raukšlių
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

-30% perkant 3 ir daugiau vnt.

Natūraliu kolagenu praturtinta FILORGA TIME-FILLER MASK yra intensyvaus momentinio poveikio lakštinė veido kaukė, kai reikalinga:
• Greitas veido atjauninimo efektas vos per 15 minučių,
• Raukšlių sumažinimas, užpildymas,
• Odos stangrinimas ir elastingumo atkūrimas,
• Intensyvi odos detoksikacija.


Ši kaukė yra greitas sprendimas, kai čia ir dabar reikia atrodyti jauniau. Rekomenduojama kaip profilaktinė priemonė kelis kartus per savaitę arba prieš svarbius gyvenimo įvykius, šventes – idealus produktas odos paruošimui prieš vakarinį makiažą. Momentinis poveikis jau po 15 minučių!

/ TOKSINŲ ŠALINIMAS. Nuo toksinų išlaisvinta oda iškart atrodo sveikesnė ir jaunesnė, todėl kaukė tiks tokiai moteriai, kurios oda yra tarsi “uždususi”. Natūralaus pluošto juoda kaukė FILORGA TIME FILLER MASK pagaminta iš Japoniškojo ąžuolo ir pasižymi itin stipriu detoksikuojančiu poveikiu.

/ ANTROS ODOS EFEKTAS. Kaukė priglunda tarsi antroji oda apimdama visas veido sritis ir taip užtikrina maksimalų aktyviųjų ingredientų įsisavinimą.

/ RAUKŠLLIŲ LYGINIMAS. Natūralus kolagenas kompensuoja odoje esančio kolageno kiekio deficitą ir užpildo raukšles iš vidaus.

/ PATEMPIMO EFEKTAS. Augalinės kilmės sacharidai suformuoja plėvelę ant odos paviršiaus ir akimirksniu patempia odą.

/ INTENSYVUS ODOS ATSINAUJINIMAS. Iš dumblių išgaunami cukrūs veikia kaip ląstelių veiklą spartinantys ingredientai. Jie pasižymi itin mažu molekuliniu svoriu ir aukštu bioaktyvumu, kuris paskatina kolageno, elastino gamybą, todėl oda atrodo jaunatviškesnė ir gyvybingesnė.

Išsaugoti prekę

Jau pas mus
Naujos priemonės, naujos formulės