LAZARTIGUE COLOUR PROTECT MASK

SKU 3372290111528
45€
Kaukė dažytiems, išsausėjusiems plaukams
Sandėlyje
1
Prekė detaliau
GAMINTOJAS: LAZARTIGUE
VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS: kamelijų aliejus
SAUGI SUDĖTIS: 92 % natūralios kilmės, be sulfatų ir silikonų
TALPA: 250 ml
PASKIRTIS: dažytiems, išsausėjusiems plaukams
DOVANOS IDĖJA: Dovanos idėja

Plaukų kaukė dažytiems plaukams

Veganiška, kamelijų aliejumi praturtinta kaukė dažytiems plaukams drėkina jų paviršių, fiksuoja spalvą ir apsaugo dažų pigmentus nuo greito išplovimo. Naudojant LAZARTIGUE COLOUR PROTECT kaukę spalva išsilaiko ilgiau, plaukai labiau žvilga.

Nudažius plaukus ilgalaikiais dažais po kurio laiko spalva išblunka – pigmentai lengvai išplaunami kartu su nešvarumais. Taip atsitinka dėl to, kad dažymo metu plaukų žvyneliai atveriami tam, kad ten patektų ir užsifiksuotų spalva, tačiau toks paviršius tampa pralaidus ir pažeidžiamas. Vanduo, patekęs į plauko paviršių, sausina plauką ir išplauna, blukina spalvą. Neteisingai prižiūrimi dažyti plaukai palaipsniui suyra, tampa šiurkštūs, praranda spindesį.

VEGANIŠKA FORMULĖ

Rūgštinis Ph yra svarbus tam, kad dažytų plaukų žvyneliai būtų uždaryti ir pigmentai tokiu būdu „užrakinti“ plauko viduje. Tai leidžia pailginti spalvos ryškumą ir išlaikyti plaukus žvilgančius, apsaugotus nuo išorinio poveikio.

Kamelijų aliejus, omega-6 riebiųjų rūgščių ir augalinių antioksidantų šaltinis, intensyviai drėkina ir suteikia plaukams blizgesio. Skirtingai nuo kaukių, kurios sudėtyje turi silikonų tam, kad plauko paviršiuje sudarytų dirbtinę plėvelę blizgesio efektui sukurti, kamelijų aliejus veikia plauką natūraliu būdu ir puoselėja ilguoju laikotarpiu.

Pagrindiniai augalinės kilmės ingredientai:

  • kamelijų aliejus, kuris maitina ir suteikia blizgesio,
  • kamelijos gėlių ekstraktas, kuris yra augalinis antioksidantas, apsaugantis plaukus nuo išorinės agresijos.

Tekstūra: lengvai įsigeriantis kremas.

Kvapas: intensyvus citrusinis aromatas.

NAUDOJIMAS:

Paskirstykite ant šampūnu išplautų drėgnų plaukų ir palaikykite 5 min. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Geresniam rezultatui naudokite kartu su tos pačios linijos šampūnu.

Išsaugoti prekę