LAZARTIGUE COLOUR PROTECT programa dažytiems plaukams

SKU 00112
62.30€
KOSMETIKOS RINKINYS: šapūnas + kondicionierius + plaukų kaukė
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

KOSMETIKOS RINKINYS: šapūnas + kondicionierius + plaukų kaukė


Išsaugokite plaukų spalvą veganiškomis priemonėmis!

Veganiška kamelijų aliejumi praturtinta linija dažytiems plaukams LAZARTIGUE COLOUR PROTECT linija drėkina, natūraliais būdais fiksuoja spalvą, apsaugo dažų pigmentus nuo greito išplovimo. Naudojant šias priemones spalva išsilaiko ilgiau, plaukai labiau žvilga.

Nudažius plaukus ilgalaikiais dažais po kurio laiko spalva išblunka – pigmentai lengvai išplaunami kartu su nešvarumais. Taip atsitinka dėl to, kad dažymo metu plaukų žvyneliai atveriami tam, kad ten patektų ir užsifiksuotų spalva, tačiau toks paviršius tampa pralaidus ir pažeidžiamas. Vanduo, patekęs į plauko paviršių, sausina plauką ir išplauna, blukina spalvą. Neteisingai prižiūrimi dažyti plaukai palaipsniui suyra, tampa šiurkštūs, praranda spindesį.


VEGANIŠKA FORMULĖ

4,5 rūgštinis Ph yra svarbus tam, kad dažytų plaukų žvyneliai būtų uždaryti ir pigmentai tokiu būdu „užrakinti“ plauko viduje. Tai leidžia pailginti spalvos ryškumą ir išlaikyti plaukus žvilgančius, apsaugotus nuo išorinio poveikio.

Kamelijų aliejus, Omega 6 ir augalinių antioksidantų šaltinis, intensyviai drėkina ir suteikia plaukams blizgesio. Skirtingai nuo šampūnų, kurie sudėtyje turi silikonų tam, kad plauko paviršiuje sudarytų dirbtinę plėvelę blizgesio efektui sukurti, kamelijų aliejus veikia plauką natūraliu būdu ir puoselėja ilguoju laikotarpiu.

Pagrindiniai augalinės kilmės ingredientai:

  • kamelijų aliejus, kuris maitina ir suteikia blizgesio,
  • kamelijos gėlių ekstraktas, kuris yra augalinis antioksidantas, apsaugantis plaukus nuo išorinės agresijos.


Išsaugoti prekę