LAZARTIGUE EXFOLIATE & PURIFY programa riebiems plaukams

SKU 00085
31.20€
Skalpo šveitiklis + pasirinktas šampūnas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Rinkinys riebių plaukų priežiūrai

Susikurkite savo rutiną greitai besiriebaluojantiems plaukams ir skalpui. Dvi priemonės, kurios padės pagerinti ne tik galvos odos būklę ir valdyti greitą riebalavimąsi, bet ir tausos plaukus veganiškomis, gamtai bei plaukams saugiomis formulėmis iš Prancūzijos.

Programos žingsniai:

1. ŠVEITIMAS – 3 kartus per savaitę

EXFOLIATE dvigubo detoksikuojančio poveikio ypač gaivus gelis galvos odai: simondsijų granulės švelniai mechaniškai šveičia ir masažuoja skalpą, o vaisių rūgštys valo ir suteikia gaivumo pojūtį. Kaip ir veido oda, skalpas turi būti reguliariai valomas ir detoksikuojamas, o masažuojama galvos oda gauna deguonies: taip kuriama optimaliai palanki terpė augti sveikiems plaukams, nuo skalpo odos pašalinamas riebalų perteklius ir nusėdę nešvarumai, kuriuos ne visada pavyksta pašaliinti tik šampūnu.

NAUDOJIMAS: prieš šampūną paskirstyti ant sauso galvos skalpo. Švelniai pamasažuoti. Išskalauti ir išplauti šampūnu.

2. ŠAMPŪNAS – pagal poreikį (pasirinkite)

  • LAZARTIGUE PURIFY SHAMPOO rekomenduojamas tais atvejais, kai plaukai praranda išvaizdą jau kitą dieną – oda ties plaukų šaknimis susiriebaluoja, o patys plaukai praranda purumą ir švaros jausmą. Veganiškas, propoliu praturtintas šampūnas padeda reguliuoti sebumo išsiskyrimą neišsausindamas ir nedirgindamas. Plaukai tampa lengvi, ne taip greitai riebaluojasi.
  • LAZARTIGUE PURIFY EXTRA SHAMPOO – veganiškas, vaisių rūgštimis praturtintas šampūnas itin riebios galvos odai LAZARTIGUE PURIFY EXTRA SHAMPOO veikia kaip švelnus šveitiklis, reguliuojantis sebumo išsiskyrimą. Plaukai tampa lengvesni nuo šaknų, puresni. Rekomenduojamas tais atvejais, kai plaukai praranda švaros jausmą ir išvaizdą dar tą pačią dieną, kai buvo išplauti.
  • LAZARTIGUE REBALANCE – riebios galvos odą subalansuojantis ir per visą ilgį plaukus drėkinantis šampūnas sprendžia itin dažnai pasitaikančią plaukų priežiūros dilemą: riebių šaknų ir sausų galiukų. Ryžių actu ir spirulina praturtintas šampūnas valo skalpą ir minkština plaukus, todėl galvos oda ilgiau išlieka gaivi, o plaukai prisotinami drėgmės ir žvilga.
Išsaugoti prekę