Image by Robert  Zunikoff

Žiemos atostogos odai

Atrask priemones šaltam orui

LAZARTIGUE EXFOLIATE GEL

SKU 3372290111825
25€
Veganiškas galvos odos šveitiklis
Nėra sandėlyje
1
Prekė detaliau

Skalpo šveitiklis

Veganiška formulė – net 95 % augalinės kilmės ingredientų!

Dvigubo detoksikuojančio poveikio ypač gaivus gelis galvos odai: simondsijų granulės švelniai mechaniškai šveičia ir masažuoja skalpą, o vaisių rūgštys valo ir suteikia gaivumo pojūtį. Kaip ir veido oda, skalpas turi būti reguliariai valomas ir detoksikuojamas, o masažuojama galvos oda gauna deguonies: taip kuriama optimaliai palanki terpė augti sveikiems plaukams.

Negyvos ląstelės, plaukų formavimo, dažų bei plaukų priežiūros priemonėse esantis silikonas (jei naudojate ne veganiškas priemones) nusėda ant galvos odos, patenka į plaukų svogūnėlius – itin dažnai tai tampa plakų susilpnėjimo priežastimi, jie praranda sveiką žvilgesį, netgi pradeda slinkti. Odos šveitimas padeda nešvarumus pašalinti ir sukurti terpę augti sveikesniems, stipresniems, tankesniems plaukams.

VEGANIŠKA FORMULĖ – DVIGUBAS ŠVEITIMAS

  • Simondsijos (jojoba) granulės padeda švelniai nušveisti odą ir padėti pašalinti visus ant jos susikaupusius nešvarumus.
  • Vaisių rūgščių derinys, į kurį įeina ir glikolio rūgštis, veikia kaip švelnus rūgštinis šveitiklis-pilingas, padedantis dar švariau valyti skalpą ir suteikti gaivumo pojūtį.

Tekstūra: skaidrus gelis su šveičiamosiomis mikro-granulėmis.

Kvapas: gaivus alavijų ekstrakto su vaisinėmis natomis

NAUDOJIMAS:

Prieš šampūną paskirstyti ant sauso galvos skalpo. Švelniai pamasažuoti. Išskalauti ir išplauti šampūnu.

Normaliems plaukams šveitiklį rekomenduojama naudoti kartą per savaitę, riebiems – 3 kartus per savaitę.

PATARIMAS:

Serumas nuo plaukų slinkimo bus geriau pasisavinamas ir duos intensyvesnį, greitesnį rezultatą, jei reguliariai šveisite galvos odą.

Išsaugoti prekę

Jau pas mus
Naujos priemonės, naujos formulės