kosmines kaledos.jpg
kosmines kaledos 2.gif
Cosme logo baltas1.png

Kosminėms Kalėdoms – kosm(et)iniai rinkiniai 

LAZARTIGUE NOURISH CONDITIONER

SKU 3372290130727
23€
Veganiškas maitinamasis kondicionierius storiems, išsausėjusiems, garbanotiems plaukams
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Veganiškas taukmedžio ir babasu sviestu praturtintas kondicionierius LAZARTIGUE NOURISH CONDITIONER intensyviai maitina plaukus jų neapsunkindamas. Stori, išsausėję ir ypatingai – garbanoti, plaukai tampa lengviau suvaldomi, iššukuojami, mažiau veliasi ir pučiasi.

Plaukai sausėja, jei užaugę iki tam tikro ilgio negauna pakankamai riebalinių medžiagų iš galvos odos ir dėl to susilpnėja hidrolipidinė plėvelė, kuri veikia kaip apsauginis sluoksnis. Kai taip nutinka, plauko paviršiuje atsiveria žvyneliai – tai sukuria šiurkščių plaukų pojūtį. Išorės poveikis – užterštas oras, saulė, dažnas šukavimas ar tiesinamųjų priemonių naudojimas gali dar labiau pabloginti plaukų būklę, todėl jie praranda žvilgėjimą. Siekiant atstatyti tokių plaukų drėgmę ir lankstumą būtina užtikrinti intensyvią maitinamąją priežiūrą.

NOURISH kondicionierius padeda atstatyti net labai išsausėjusių storų plaukų drėgmę ir mažina lipidų trūkumą. Žvilgėjimas ir minkštumas matomas jau nuo pirmo panaudojimo.

Intensyvūs maitinamieji ingredientai:

  • taukmedžio ir babasu sviestas – intensyviai maitinančių ingredientų duetas,
  • kokosų aliejus minkština plaukus dėl jame esančių riebiųjų rūgščių.

Tekstūra: riebi kreminė

Kvapas: kraujažolių su skrudintomis makadamijos sėklomis

NAUDOJIMAS

Šampūnu ištrinkę plaukus ir juos nusausinę užtepkite priemonę per visą plaukų ilgį iki pat galiukų. Palikite 2-3 min. Kruopščiai nuskalaukite.

Siekiant stipresnio efekto pakaitomis naudokite NOURISH kaukę, o po plovimo papildomai patepkite HUILE DES REVES sausu aliejumi plaukams.

Išsaugoti prekę

-30% + dovanos!
Padovanok kosminį rinkinį!