LAZARTIGUE NOURISH SHAMPOO

SKU 3372290120421
10.50€
Maitinamasis plaukų šampūnas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau
GAMINTOJAS: LAZARTIGUE
VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS: taukmedžio ir babasu sviestas
SAUGI SUDĖTIS: 93 % natūralios kilmės, be sulfatų ir silikonų
TALPA: 250 ml
PASKIRTIS: šampūnas storiems, išsausėjusiems plaukams

Veganiškas taukmedžio ir babasu sviestu praturtintas LAZARTIGUE NOURISH maitinamasis šampūnas sausiems, storiems plaukams intensyviai maitina, minkština, palengvina jų sušukavimą.

Plaukai sausėja, kai jiems neužtenka riebalinių medžiagų iš galvos odos ir dėl to susilpnėja plauko paviršiuje esanti hidrolipidinė plėvelė, kuri veikia kaip apsauginis sluoksnis. Kai taip nutinka, atsiveria žvyneliai – braukiant per plaukus jaučiamas jų šiurkštumas, o vizualiai matosi, kad plaukai praradę sveiką žvilgesį.

Išorės poveikis – užterštas oras, saulė, dažnas šukavimas ar tiesinamųjų priemonių naudojimas gali dar labiau pabloginti plaukų būklę, todėl jie praranda žvilgėjimą. Siekiant atstatyti tokių plaukų drėgmę ir lankstumą būtina užtikrinti intensyvią maitinamąją priežiūrą.

NOURISH šampūnas valo storus, išsausėjusius plaukus tuo pačiu užtikrindamas didelę natūralių lipidų koncentraciją, todėl jie yra apsaugomi nuo sausinančio vandens poveikio. Šio šampūno sudėtis praturtinta intensyviai maitinančiu taukmedžio ir babasu sviestu, todėl padeda minkštinti net itin išsausėjusius plaukus, juos švelnina ir atstato žvilgesį.

Intensyvūs maitinamieji ingredientai:

  • taukmedžio ir babasu sviestas – intensyviai maitinančių ingredientų duetas,
  • kokosų aliejus minkština plaukus dėl jame esančių riebiųjų rūgščių.

Tekstūra: kreminis fluidas

Kvapas: kraujažolių su skrudintomis makadamijos sėklomis

NAUDOJIMAS

Paskirstykite šampūną ant sudrėkintų plaukų, įmasažuokite ir kruopščiai nuskalaukite. Geresniam rezultatui pasiekti rekomenduojama naudoti kartu su NOURISH kondicionieriumi ir/arba kauke. Jei galvą trinkti tenka keliskart per dieną (sportuojantiems, baseine ir pan.), tokiems papildomiems plovimams šį šampūną pakeiskite NOURISH 2IN1 neputojančiu šampūnu.

Išsaugoti prekę