LAZARTIGUE NOURISH programa išsausėjusiems plaukams

00107
62.30€
KOSMETIKOS RINKINYS: šampūnas + kondicionierius + plaukų kaukė
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

KOSMETIKOS RINKINYS: šampūnas + kondicionierius + plaukų kaukė


Rinkinys stipriai išsausėjusiems, žvilgesį praradusiems plaukams

Veganiška NOURISH plaukų linija, kurios sudėtyje gausu taukmedžio sviesto, intensyviai maitina plaukus. Babasu sviestu ir kokosų aliejumi praturtinta sudėtis užtikrina dar stipresnį drėkinamąjį ir minkštinantį poveikį storiems, išsausėjusiems, besipučiantiems, lankstumą praradusiems plaukams, ypač garbanotiems.

Plaukai sausėja, jei užaugę iki tam tikro ilgio negauna pakankamai riebalinių medžiagų iš galvos odos ir dėl to susilpnėja hidrolipidinė plėvelė, kuri veikia kaip apsauginis sluoksnis. Kai taip nutinka, plauko paviršiuje atsiveria žvyneliai – tai sukuria šiurkščių plaukų pojūtį.

Išorės poveikis – užterštas oras, saulė, dažnas šukavimas ar tiesinamųjų priemonių naudojimas gali dar labiau pabloginti plaukų būklę, todėl jie praranda žvilgėjimą. Siekiant atstatyti tokių plaukų drėgmę ir lankstumą būtina užtikrinti intensyvią maitinamąją priežiūrą.

NOURISH šampūnas, kondicionierius ir kaukė padeda atstatyti net labai išsausėjusių storų plaukų drėgmę. Plaukai mažiau pučiasi, tampa paklusnūs, išryškėja garbanos.

Išskirtinis NOURISH 2in1 kondicionuojantis šampūnas vienu metu ir išplauna, ir kondicionuoja plaukus ypatingai juos tausodamas, nes sudėtyje neturi putojančių ingredientų. Rekomenduojamas kaip pakaitinis šampūnas ir kondicionierius esant poreikiui dažniau plauti plaukus, pavyzdžiui, esant poreikiui praskalauti plaukus po maudynių baseine ar jūroje.

Intensyvūs maitinamieji ingredientai:

  • taukmedžio ir babasu sviestas – intensyviai maitinančių ingredientų duetas,
  • kokosų aliejus minkština plaukus dėl jame esančių riebiųjų rūgščių.
    SUDĖTIS
    Priemonių sudėtis pateikiama prie konkrečių priemonių aprašymų.
Išsaugoti prekę