kosmines kaledos.jpg
kosmines kaledos 2.gif
Cosme logo baltas1.png

Kosminėms Kalėdoms – kosm(et)iniai rinkiniai 

LAZARTIGUE NOURISH programa

SKU 00107
62.30€
Šampūnas + kondicionierius + kaukė
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Maitinamoji programa storiems, besiveliantiems, bizgesį praradusiems plaukams

Veganiška NOURISH plaukų linija, kurios sudėtyje gausu taukmedžio sviesto, intensyviai maitina plaukus. Babasu sviestu ir kokosų aliejumi praturtinta sudėtis užtikrina dar stipresnį drėkinamąjį ir minkštinantį poveikį storiems, išsausėjusiems, besipučiantiems, lankstumą praradusiems plaukams, ypač garbanotiems.

Plaukai sausėja, jei užaugę iki tam tikro ilgio negauna pakankamai riebalinių medžiagų iš galvos odos ir dėl to susilpnėja hidrolipidinė plėvelė, kuri veikia kaip apsauginis sluoksnis. Kai taip nutinka, plauko paviršiuje atsiveria žvyneliai – tai sukuria šiurkščių plaukų pojūtį.

Išorės poveikis – užterštas oras, saulė, dažnas šukavimas ar tiesinamųjų priemonių naudojimas gali dar labiau pabloginti plaukų būklę, todėl jie praranda žvilgėjimą. Siekiant atstatyti tokių plaukų drėgmę ir lankstumą būtina užtikrinti intensyvią maitinamąją priežiūrą.

NOURISH šampūnas, kondicionierius ir kaukė padeda atstatyti net labai išsausėjusių storų plaukų drėgmę su itin gerai įsiskverbiančia riebios tekstūros kauke. Plaukai mažiau pučiasi, tampa paklusnūs, išryškėja garbanos.

NOURISH 2in1 šampūnas vienu metu ir išplauna, ir kondicionuoja plaukus ypatingai juos tausodamas, nes, skirtingai nuo kitų šampūnų, sudėtyje neturi putojančių ingredientų. Rekomenduojamas kaip pakaitinis šampūnas esant poreikiui dažniau plauti plaukus.

Intensyvūs maitinamieji ingredientai:

  • taukmedžio ir babasu sviestas – intensyviai maitinančių ingredientų duetas,
  • kokosų aliejus minkština plaukus dėl jame esančių riebiųjų rūgščių.
Išsaugoti prekę

-30% + dovanos!
Padovanok kosminį rinkinį!