LAZARTIGUE REPAIR MASK

SKU 3372290118022
33.75€
Kaukė pažeistiems, nualintiems plaukams
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Veganiška, augaliniu keratinu praturtinta kaukė LAZARTIGUE REPAIR MASK pasižymi intensyviu atstatomuoju poveikiu plaukams, kurie yra stipriai pažeisti dėl cheminio dažymo, tiesinimo ir kitokių plaukus alinančių ir sausinančių priežasčių. Atstatydama plauko struktūrą iš vidaus ši kaukė stiprina plaukus ir suteikia jiems šilkinę, minkštą, žvilgančią tekstūrą. Plaukai tampa lengviau suvaldomi ir sušukuojami, o galiukai mažiau skilinėja.

Keratinas yra natūralios kilmės proteinas, iš kurio net 95 % sudaryti mūsų plaukai. Keratinas apsaugo plaukus nuo išorinio poveikio ir suteikia plaukams elastingumo ir natūralaus blizgesio, taigi yra ypatingai svarbus užtikrinant sveiką plaukų būklę. Laikui bėgant dėl mechaninės ir cheminės plaukų priežiūros – dažymo, šukavimo, tiesinimo – keratinas plauko struktūroje pažeidžiamas, todėl plaukų žvyneliai atsiveria, plaukai atrodo išblukę, šiukštūs, o plaukų galiukai suskilinėję. Tokiu atveju labiausiai padeda tikslinga plaukų priežiūra su keratinu, kuris veikia kaip pleistras ir padeda atstatyti plauko struktūrą bei gyvybingumą.

REPAIR kaukės sudėtyje veganinės kilmės keratinas veikia kartu su natūraliu hialuronu, išgautu iš tamarindų sėklų. Unikali formulė turi intensyvų drėkinamąjį poveikį, dėl kurio plaukai greičiau atsistato ir vėl žvilga.

Pagrindiniai augalinės kilmės ingredientai:

  • 100 % veganišos kilmės augalinis keratinas, kuris padeda atstatyti plaukų struktūrą ir efektyviai apsaugo plaukus nuo mechaninės ir cheminės plaukų priežiūros pasekmių.
  • Botaninis hialuronas, išgautas iš tamarindų sėklų, drėkina ir užpildo plauką.

Tekstūra: kreminė.

Kvapas: gėlių su rūgščia nata

NAUDOJIMAS: Ištrinkę plaukus šampūnu ant drėgnų plaukų užtepkite kaukę. Palikite 5 min. Kruopščiai nuskalaukite.

Išsaugoti prekę

Kosminės nuolaidos