LAZARTIGUE REPAIR programa pažeistiems plaukams

SKU 00093
65.10€
Šampūnas + kondicionierius + kaukė
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Rinkinys pažeistiems plaukams

Intensyvi botaninė programa pažeistiems, pavargusiems, žvilgesnį praradusiems ir besiveliantiems plaukams. LAZARTIGUE REPAIR linijos priemonėse esantis botaninės kilmės keratinas padeda atstatyti pažeistą plauko paviršių, todėl jie tampa blizgantys, lengviau iššukuojami, atgauna sveiką išvaizdą,

Programos žingsniai:

1. ŠAMPŪNAS:

Veganiškas, 100% augaliniu keratinu praturtintas šampūnas pažeistiems plaukams LAZARTIGUE REPAIR SHAMPOO pasižymi giliu struktūrą atstatančiu poveikiu, todėl juos sustiprina ir sugrąžina sveiką žvilgesį.

2. KONDICIONIERIUS:

Veganiškas, 100 % augaliniu keratinu praturtintas kondicionierius LAZARTIGUE REPAIR CONDITIONER veikia kaip pleistras pažeistiems plaukams – uždaro plaukų žvynelius ir tolygina plauko paviršių, todėl jie tampa šilkiniai, žvilgantys ir lengvai iššukuojami.

3. KAUKĖ

Veganiška, augaliniu keratinu praturtinta kaukė LAZARTIGUE REPAIR MASK pasižymi intensyviu atstatomuoju poveikiu plaukams, kurie yra stipriai pažeisti dėl cheminio dažymo, tiesinimo ir kitokių plaukus alinančių ir sausinančių priežasčių. Atstatydama plauko struktūrą iš vidaus ši kaukė stiprina plaukus ir suteikia jiems šilkinę, minkštą, žvilgančią tekstūrą. Plaukai tampa lengviau suvaldomi ir sušukuojami, o galiukai mažiau skilinėja.

Išsaugoti prekę