Image by Robert  Zunikoff

Žiemos atostogos odai

Atrask priemones šaltam orui

LAZARTIGUE STRONGER SERUM

SKU 3372290143024
55€
Serumas nuo plaukų slinkimo, plaukų stiprinimui keičiantis sezonams
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Serumas nuo plaukų slinkimo

Serumas nuo reakcinio plaukų slinkimo LAZARTIGUE STRONGER SERUM skirtas stabdyti trumpalaikiam plaukų slinkimui bei profilaktiniam plaukų šaknų stiprinimui keičiantis sezonams.

Veganiškas, botaniniu Capixyl kompleksu ir Neutrazen praturtintas serumas stiprina plaukų šaknis ir padeda stabdyti trumpalaikį slinkimą. Plaukai atauga stipresni ir atsparesni.

Plaukų augimo ciklas yra nuo 2 iki 6 metų, jie atsinaujina visą gyvenimą. Todėl normalu prarasti nuo 100 iki 200 plaukų per dieną, priklausomai nuo sezono. Jeigu plaukų iškrenta daugiau, būtina papildoma priežiūra, stiprinanti šaknis ir padedanti spręsti greitesnio plaukų iškritimo priežastis.

Trumpalaikį plaukų slinkimą gali paskatinti stresas, nuovargis, nėštumas ar ligos. Dėl netinkamos mitybos gali sutrikti galvos mikrocirkuliacija, dėl ko daugiau iškritusių plaukų pastebima ant pagalvės, duše, šukų...

Serumas nuo plaukų slinkimo LAZARTIGUE STRONGER SERUM pasižymi botanine sudėtimi, kurios veiklieji ingredientai padeda gerinti galvos mikrocirkuliacija, stimuliuoja plaukų ataugimą, stiprina plaukų šaknis.
  • „CapixylTM“, patentuotas biomimetinių peptidų kompleksas, išgautas iš raudonųjų dobilų, veikia tiesiogiai naujų plaukų folikulų kamienines ląsteles, padeda sukurti tinkamą terpę sveikų plaukų ataugimui ir atsparumui neigiamam poveikiui.
  • „NeutrazenTM“, patentuota neurokosmetika, optimaliai įsiskverbia į galvos odą ir ją ramina dėl priešuždegiminių savybių. Jis mažina padidėjusį galvos odos jautrumą, lemiantį plaukų slinkimą esant stresui, hormonų disbalansui ar sezoniniams pokyčiams.
Plaukai stiprinami, tampa atsparesni, slinkimas sulėtėja.

Tekstūra: skaidrus gelis, neriebinantis plaukų.

Naudojimas: pipetės pagalba paskirstikyte 4-6 pipietes serumo ant galvos odos. Plaukai gali būti sausi arba tik nusausinti po plovimo. Serumas nepalieka riebumo pojūčio, greitai įsiskverbia, nereikia nuplauti. Rekomenduojama naudoti kasdien 3 mėnesius.
Patarimas: naudokite kaip plaukus stiprinantį kursą keičiantis sezonams – netgi jei plaukai neslenka!

Pastaba: dėl natūralių dažiklių serumo spalva su laiku gali pakisti, tačiau tai neturi reikšmės jo poveikiui ir kokybei.

Išsaugoti prekę

Jau pas mus
Naujos priemonės, naujos formulės