M2 BEAUTÉ blakstienų serumas EYELASH ACTIVATING SERUM, 4 ml
M2 BEAUTÉ blakstienų serumas EYELASH ACTIVATING SERUM, 4 ml
Stiprinamasis blakstienų serumas su inovatyviu ACTIVATING kompleksu, pritaikytu intensyviam trumpų, plonų ir nusilpusių blakstienų priežiūros kursui namuose. Tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius.
Blakstienų serumas, skirtas intensyviam 6-8 savaičių kursui. Aktyviosios medžiagos, parinktos remiantis medicinos ir biocheminiais tyrimais ir yra pritaikytos itin gležnų blakstienų, kurioms trūksta tankumo, ilgio ir ryškumo, priežiūrai.
Formulė
Sudėtyje esantys glikozaminoglikanai ir hialurono rūgštis drėkina ir tuo padeda sukurti palankesnę terpę greitesniam blakstienų augimui. Pažangus PRODEW 500 kompleksas ir provitaminas B5 padeda palaikyti blakstienas stiprias, natūraliai ryškias ir žvilgančias.
Rekomendacija
Tinka naudoti po priaugintų blakstienų nuėmimo arba dėl kitų priežasčių iškritus natūralioms blakstienoms.
Naudojimas
Vakare tepti kruopščiai nuvalytą blakstienų augimo liniją nuo išorinio akių kampučio link nosies. Galimas lengvas dilgčiojimas.
Saugumo priemonės
Pasireiškus alerginei reakcijai kuriai nors sudedamajai priemonės daliai, nutraukti naudojimą ir pasitarti su gydytoju.
Kosmetikos priemonė


