Image by Robert  Zunikoff

Žiemos atostogos odai

Atrask priemones šaltam orui

MOTERIMS

Kompresinė apranga moterims

Moteriški kompresiniai kostiumai, skirti po apatinės ar viršutinės kūno dalies korekcinių procedūrų, tokių kaip riebalų nusiurbimas, patinimo sumažinimas, pilvo korekcijos, šlaunų pakėlimas, sėdmenų pakėlimas, viso kūno pakėlimas, krūtų korekcijos ir kitos chirurginės operacijos.

Kompresinės kelnės, skirtos po apatinės kūno dalies ir kojų korekcinių procedūrų, tokių kaip riebalų nusiurbimas, patinimo sumažinimas, pilvo korekcija, šlaunų pakėlimas, sėdmenų pakėlimas.

Liemenėlės, skirtos po krūtų korekcijų, tokių kaip krūtų didinimas/mažinimas, krūtų pakėlimas, krūtų rekonstrukcija, mastektomija.

Liemenės, skirtos nešioti po tokių procedūrų kaip krūtų didinimas ar mažinimas, krūtų pakėlimas, krūtų rekonstrukcija, mastektomija, rankų korekcija, rankų riebalų nusiurbimas.

Diržai, skirti nešioti po pilvo ir apatinės nugaros dalies korekcinių procedūrų, tokių kaip pilvo riebalų nusiurbimas, pilvo plastinė operacija ir kitos chirurginės operacijos.

Kompresinės galvos kaukės skirti nešioti po veido, kaklo, galvos ir ausų korekcinių procedūrų, tokių kaip veido patempimo operacija, veido implantai, antakių pakėlimas, pagurklio korekcija, skruostikaulių korekcija, ausų korekcija, rekonstrukcinės galvos ir kaklo procedūros.

Atrinkti pagal

Jau pas mus
Naujos priemonės, naujos formulės