SUN SECURE EAU SOLAIRE SPF50+ +dovana!

SKU 00077
29.00€
Naujoviška tekstūra – dermatologinis purkšiamas vanduo nuo saulės itin jautriai odai
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Iki 2021.07.01 perkant šį saulės kremą dovanų pridėsime SVR vasaros krepšį su atradimo dydžio SUN SECURE APRÈS-SOLEIL kremu po saulės ir dezodoruojantį SPIRIAL dušo gelį su probiotikais!

Akcijos sąlygos


2021 M. NAUJIENA

  • Naujoviška tekstūra – purškiamas vanduo!
  • Dvifazis: vandeninė ir aliejinė fazės
  • Nematomas ir nejuntamas apsauginis sluoksnis ant odos
  • Atsparus vandeniui, trynimui, prakaitui
  • Drėkinamasis poveikis
  • Patentuotas naujas saugių saulės filtrų derinys
  • Biologiškai suyranti formulė, perdirbama pakuotė

Jautriai suaugusiųjų ir vaikų nuo 3 metų odai sukurtas apsauginis vanduo nuo saulės SUN SECURE EAU SOLAIRE SPF 50+ unikalus dėl dvifazės tekstūros: 40% sudaro vandeninė drėkinamoji fazė, o 60% – aliejinė apsauginė fazė, kurios suplaktos odos paviršiuje sukuria satino švelnumo, lengvą, permatomą apsaugą nuo visų tipų saulės spindulių: UVA, UVB, inraraudonųjų ir matomos šviesos. Drėkina dėl vandens, vėjo, smėlio ir kitų veiksnių sausėti linkusią odą.

1. STIPRI APSAUGA TIK SU TRIMIS FILTRAIS. Atrinkti tik saugiais laikomi filtrai, kurie tinka jautriai odai ir, be to, tausoja gamtą (netoksiški, biologiškai lengvai suyrantys). Be alkoholio ir nanodalelių.

2. MAŽINA SAULĖS ŽALĄ ODAI.Antikoksidacinis kompleksas (tokoferolis ir kale ekstraktas) su archiotės aliejumi mažina odos oksidacinį stresą, kurį sukelia UVA/UVB, infraraudonieji spinduliai ir matoma šviesa.

3. DRĖKINA. Natūralios kilmės augaliniai aliejai, išgaunami iš kokosų, drėkina ir ilgam suteikia odai komfortą jos neriebindama ir be lipnumo pojūčio.

ŠVARI FORMULĖ, kurią sudaro 72, 9% natūralūs ingredientai, perdirbamos pakuotės.

KVAPAS: Lengvas magnolijų, vanilės, medienos ir muskuso kvapas.

NAUDOJIMAS: prieš kievieną purškimą suplakti,tolygiai paskirstyti ant drėgnos arba sausos odos prieš buvimą saulėje. Saugokite nuo patekimo į akis. Venkite pernelyg ilgo buvimo saulėje ir nepamirškite priemonės naudoti pakartotinai.

Išsaugoti prekę