Image by Robert  Zunikoff

Žiemos atostogos odai

Atrask priemones šaltam orui

SVR ​AMPOULE RELAX

SKU 3662361001224
30€
Naktinis regeneruojamasis, akių sritį atpalaiduojantis serumas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Akių srities serumas su masažine pipete

Dermatologinės sudėties koncentruotas serumas SVR AMPOULE RELAX, sukurtas atsižvelgiant į jautrios, delikačios akių srities odos chronobiologiją, t. y. į atsinaujinimo procesus, išskirtinai būdingus miegant. Veikliosios medžiagos parinktos taip, kad nakties metu padėtų koreguoti akių srityje ryškėjančius senėjimo požymius: raukšles, tamsius ratilus, paburkimus, maišelius po akimis. Atpalaiduojančio poveikio papildomai suteikia ypatinga masažinė pipetė. Tinka jautrioms akims ir nešiojantiems kontaktinius lęšius.

ATSTATO IR TOLYGINA AKIŲ SRITĮ. Gaba (0,3%) – natūraliai organizme esanti amino rūgštis, kuri padeda odai išlaikyti elastingumą ir apsaugo nuo raukšlių formavimosi. Poveikiu į botoksą panaši priešraukšlinė veiklioji medžiaga padeda miegant efektyviau atpalaiduoti raumenis akių srityje, taigi ji labiau pailsi, suaktyvinami odos procesai, oda tampa elastingesnė ir tolygesnė.

DETOKSIKUOJA. Šilkmedžio ekstraktas padeda nakties metu atsistatančiai odai pašalinti toksinus.

STIPRINA AKIŲ SRITIES ODĄ. Postbiotikai – iš augalų išgautas laktinis fermentas – koreguoja akių sričiai būdingus amžiaus ir nuovargio požymius: lygina raukšles didindamas epidermio storį, stiprina kolageno skaidulas, mažina paburkimus ir paakių patamsėjimus.

ATPALAIDUOJA IR ATGAIVINA. Masažinė pipetė padeda serumui geriau įsigerti, o odai – pasisavinti veikliąsias medžiagas. Naudojama sukamaisiais judesiais atpalaiduoja, suaktyvina mikrocirkuliaciją, sušildo odą aplink akis.

SAUGI SUDĖTIS. Ištestuota kontroliuojat dermatologiškai ir oftalmologiškai.

Tyrimais pagrįstas efektyvumas jautriai odai aplink akis:

  • 15 % sumažėjęs tamsių ratilų paviršiaus plotas ir spalva*
  • 14 % sumažėję maišeliai po akimis*
  • 17 % sumažėjusios raukšlės aplink akis*
  • 23 % tolygesnė oda aplink akis*

Drėkinimas iki 8 val.!

Tekstūra: nelipni, neriebi, netepa patalynės.

NAUDOJIMAS:

Naudoti vakare. Įtraukite nedidelį kiekį serumo į pipetę ir tepkite ant švarios, sausos odos. Tuomet masažuokite švelniu pipetės galiuku. Masažą galima pratęsti pirštų galiukais tol, kol priemonė visiškai įsigers į odą. Saugoti, kad nepatektų į akis. Optimaliai akių srities priežiūrai rekomenduojama naudoti su dienai skirtu SVR AMPOULE REFRESH serumu.

* Gamintojo atlikti tyrimai su 33 savanoriais, kurie naudojo priemonę kasdien 56 dienas.

Išsaugoti prekę

Jau pas mus
Naujos priemonės, naujos formulės