SVR [B3] AMPOULE HYDRA

SKU 3662361000937
35.00€
Koncentruota odos drėgmę atstatanti priemonė
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

SVR [B3] AMPOULE HYDRA koncentruota drėkinamoji priemonė su vitaminu B3 – niacinamidu – ir trijų molekulinių dydžių hialuronu. Veikia stipriau nei įprastas serumas. Intensyviai drėkina odą, padeda iškart nuraminti sudirgimą, stiprina apsaugą nuo išorinių poveikių. Ilgainiui apsaugo odą nuo uždegiminių reakcijų ir tokiu būdu išlaiko ją jaunatviškesne.

Jautriai, dehidratuotai, linkusiai rausti odai pritaikyta minimali formulė vos iš 12 sudedamųjų dalių 90 % sudaryta iš natūralių švarių ingredientų. Bekvapė.

Jau 7 dienų laikotarpyje galima pastebėti rezultatą:

  • mažesnis odos sudirgimas, jautrumas
  • oda putlesnė, prisotinta drėgmės
  • mažesnės dėl dehidratacijos atsiradusios raukšlės
  • atstatytas elastingumas

Grynas vitaminas B3 (5 %). pasižymi raminamuoju poveikiu sudrigusiai, paraudusiai odai, taip pat atstato apsauginį barjerą ir apsaugo nuo oksidacinio streso – stiprėja odos natūrali apsauga aplinkos poveikiui.

Trijų hialurono rūgščių derinys: žemos, vidutinės ir didelės molekulinės masės. Intensyviai drėkina ir pripildo, putlina odą, todėl ji tampa stipresnė ir aplinkos poveikiu: UV spinduliams, miesto taršai, ir kitiems. Drėgmę atgavusi oda geriau pasisavina kitas senėjimo požymius koreguojančias aktyviąsias medžiagas. Yra žinoma, kad jau apie 50-uosius gyvenimo metus epidermis natūraliai nebegamina hialurono, o dermoje jo yra tik apie 50 %. Todėl skirtingo dydžio hialurono molekulėmis suteikiama pagalba papildant odą drėgme skirtingame gylyje.

NAUDOJIMAS

  • Atskirai, prieš serumą arba kremą. Įlašinkite 4-5 lašus į delną, Spaudžiamaisiais švelniais judesiais paskirstykite ant veido, kaklo, dekoltė.
  • Į kremą. Į nedidelį kiekį kremo delne įlašinkite 4-5 lašelius ir sumaišykite. Tepkite ant veido,kaklo, dekoltė.
  • Į kreminę pudrą. Į nedidelį kiekį kreminės pudros delne įlašinkite 1-2 lašelius ir sumaišykite. Tepkite ant veido,kaklo, dekoltė.

REKOMENDUOJAME derinti su kitomis ampulėmis.

Išsaugoti prekę

Patarimai 
 

Rugsėjo mėnesio pasiūlymai
 

Filorga - AGE-PURIFY-GAMME_ 1080x1080_1020.jpg.jpg
sebiaclear.png
PURIFY.png