top of page

SVR [B3] AMPOULE HYDRA

3662361000937
37€
Koncentruotas, intensyviai drėkinantis serumas su vitaminu B3 ir hialurono rūgštimi, 30 ml
Sandėlyje
1
Prekė detaliau
GAMINTOJAS: Laboratoire SVR (Prancūzija)
PASKIRTIS: dehidratacija, raukšlėlės, odos diskomfortas
DOVANOS IDĖJA: Dovanos idėja
YPATINGAS: Stipriau nei įprastas serumas!

SVR AMPOULE [B3] HYDRA koncentruotas, intensyviai drėkinantis serumas su vitaminu B3 ir hialurono rūgštimi, 30 ml

SVR [B3] AMPOULE HYDRA koncentruota drėkinamoji priemonė su vitaminu B3 – niacinamidu – ir trijų molekulinių dydžių hialuronu veikia stipriau nei įprastas serumas.

Intensyviai drėkina odą, padeda greitai nuraminti sudirgimą, stiprina apsaugą nuo išorinių poveikių. Ilgainiui apsaugo odą nuo uždegiminių reakcijų ir tokiu būdu išlaiko ją jaunatviškesne.

Jautriai, dehidratuotai, linkusiai rausti odai pritaikyta minimali formulė vos iš 12 sudedamųjų dalių 90 % sudaryta iš natūralių švarių ingredientų. Bekvapė.

Jau 7 dienų laikotarpyje galima pastebėti rezultatą:


  • mažesnis odos sudirgimas, jautrumas
  • oda putlesnė, prisotinta drėgmės
  • mažesnės dėl dehidratacijos atsiradusios raukšlės
  • atstatytas elastingumas

Grynas vitaminas B3 (5 %). pasižymi raminamuoju poveikiu sudrigusiai, paraudusiai odai, taip pat atstato apsauginį barjerą ir apsaugo nuo oksidacinio streso – stiprėja odos natūrali apsauga aplinkos poveikiui.

Trijų hialurono rūgščių derinys: žemos, vidutinės ir didelės molekulinės masės. Intensyviai drėkina ir pripildo, putlina odą, todėl ji tampa stipresnė ir aplinkos poveikiu: UV spinduliams, miesto taršai, ir kitiems. Drėgmę atgavusi oda geriau pasisavina kitas senėjimo požymius koreguojančias aktyviąsias medžiagas. Yra žinoma, kad jau apie 50-uosius gyvenimo metus epidermis natūraliai nebegamina hialurono, o dermoje jo yra tik apie 50 %. Todėl skirtingo dydžio hialurono molekulėmis suteikiama pagalba papildant odą drėgme skirtingame gylyje.

NAUDOJIMAS

  • Atskirai, prieš serumą arba kremą. Įlašinkite 4-5 lašus į delną, Spaudžiamaisiais švelniais judesiais paskirstykite ant veido, kaklo, dekoltė.
  • Į kremą. Į nedidelį kiekį kremo delne įlašinkite 4-5 lašelius ir sumaišykite. Tepkite ant veido,kaklo, dekoltė.
  • Į kreminę pudrą. Į nedidelį kiekį kreminės pudros delne įlašinkite 1-2 lašelius ir sumaišykite. Tepkite ant veido,kaklo, dekoltė.

REKOMENDUOJAME derinti su kitomis ampulėmis.


SUDĖTIS

LAB18.25/B.52 - INGREDIENTS (CONTAINS): AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, NIACINAMIDE, ISOPENTYLDIOL, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, SODIUM HYALURONATE, 1,2-HEXANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE

Išsaugoti prekę
bottom of page