SVR DENSITIUM & AMPOULE stangrinamoji programa jautriai odai

SKU 00091
79.80€
DENSITIUM veido kremas + paakių kremas + pasirinkta SVR ampulė
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Susiderinkite stangrinamojo poveikio veido kremą su koncentruotomis ampulėmis pagal savo poreikius ir pasinaudokite jūsų susikurtam rinkiniui taikoma 30% nuolaida, kuri bus pritaikyta visoms įtrauktoms priemonėms!

1. VEIDO KREMAS IR AKIŲ SRITIES KREMAS - patobulintos formulės!

Inovatyvus dermatologinis normalios-sausos odos veido kremas SVR DENSITIUM CRÈME, specialiai sukurtas artėjančios ar prasidėjusios menaupauzės laikotarpiui, kuomet odos senėjimo procesai pagreitėja ir tampa labiau matomi.Nauja veido kremo formulė skirta visapusiškai senėjimo požymių korekcijai, stangrumo parametrų gerinimui, dėl amžiaus išsausėjusios odos maitinimui, o akių srities kremas SVR DENSITIUM EYE CONTOUR padeda mažinti senatvinį nuovargį akių srityje: odos suglebimą, raukšles, patamsėjusius paakius, paburkimus.

2. AMPULĖS – stipriau nei įprastas serumas!

Kartu su pasirinktu stangrinamuoju kremu veidui naudokite intensyvaus poveikio koncentruotas ampules pagal odos poreikį:

+ AMPOULE [A] LIFT su retinoliu – stangrinimui ir porų mažinimui,

ir/arba

+ AMPOULE [B3] HYDRA su hialuronu ir grynu vitaminu B3 (5 %) – odos drėkinimui ir raminimui,

ir/arba

+ AMPOULE [C] ANTI-OX su vitaminu C – odos skaistinimui ir atgaivinimui po vasaros saulės.


*Tam, kad galėtumėte įsigyti rinkinį, turite pasirinkti bent vieną ampulę. Jei norite įsigyti daugiau nei vieną ampulę su nuolaida, pažymėkite vieną ar kelias PAPILDOMA AMPULĖ langelyje.

Išsaugoti prekę