SVR [HYALU] BIOTIC

SKU 00060
33.75€
Drėkinamasis regeneruojamasis kremas su probiotikais ir dviejų tipų hialuronu
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

SVR dermatologinės laboratorijos inovacija brandžiai odai – drėkinamasis kremas HYALU BIOTIC su odos regeneraciją skatinančiais probiotikais, kurie, skirtingai nei įprasta kosmetika, veikia net trijuose odos sluoksniuose: mikrobiotos, epidermio ir dermos. Dviejų tipų hialurono rūgštis putlina ir veikia raukšles, o stabilizuotas vitaminas C skaistina odą.

Sukurtas kasdieninei dehidratuotos, pavargusios, jautrios odos priežiūrai ir ryškių raukšlių mažinimui.

Putlesnė, jauniau atrodanti oda net iki 48 val.!

1. ODOS REGENERACIJA. Probiotikai padeda suaktyvinti odos ląstelių atsinaujinimo mechanizmą, todėl ji tampa atsparesnė aplinkos poveikiui, lėčiau ryškėja senėjimo požymiai. SVR [HYALU] BIOTIC veido kremo formulėje probiotikai veikia kartu su kolageno gamybą skatinančiu žemos molekulinės masės hialuronu (0,1 %) ir odą skaistinančiu antioksidantu – stabilizuotu vitaminu C (2 %).

2. ODOS PUTLINIMAS. Vidutinės molekulinės masės hialurono rūgštis (0,4%) papildo odos drėgmės rezervą, kuris pradeda mažėti jau nuo 25 metų. Hialuronas putlina odą ir suaktyvina natūralų hidratacijos mechanizmą. Šio tipo hialuronas giliau įsiskverbia į odą ir pasižymi drėkinamuoju poveikiu iki 8 valandų.

3. RAMINAMASIS POVEKIS. Gelinės tekstūros kremas mažina dėl odos dehidratacijos juntamą tempimo jausmą ir deginantį pojūtį.

Kvapas: gaivus gėlių ir muskuso.

Draugiška gamtai pakuotė: perdirbamas stiklas ir natūralios kilmės medžiagos.

NAUDOJIMAS

Tepti ryte ir/arba vakare švarią veido ir kaklo odą. Tinka naudoti prieš makiažą. Nekemša porų.

Drėkinamojo poveikio sustiprinimui rekomenduojama naudoti su koncentruota ampule SVR [B] Hydra ir/arba SVR [B3] lakštine kauke. Skaistumą sustiprintų kartu naudojama SVR [C] Antiox, o netolygios, miesto taršos ir rūkymo paveiktos odos priežiūrai tinka derinti su SVR [A] Lift.

50 ml

Išsaugoti prekę

Liepos mėnesio pasiūlymai
nuolaidos ir dovanos!

filorga akcija liepa.gif
lazartigue nuolaidos liepos men.gif
svr liepos akcija.gif