SVR SEBIACLEAR HYDRA

SKU 3401360167865
15.00€
Probleminės, riebios odos drėkinamasis veido kremas su dėmes šviesinančiu efektu
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Aknės gydymas ir riebios odos priežiūros priemonės dažnai išsausina odą, ji tampa ypatingai jautri ir pažeidžiama: šerpetoja, neapleidžia tempimo jausmas. Tam, kad jaustumėtės komfortiškiau, odą būtina drėkinti, tačiau nebūtinai bet kuri drėkinamoji priemonė yra tiksliai tai, ko reikia į aknę linkusiai odai.

SVR laboratorijoje sukurta dermatologinė intensyviai drėkinanti priemonė – putų konsistencijos veido kremas riebiai odai SVR SEBIACLEAR HYDRA – yra daugiau nei tik atstatantis drėgmę. Šis kremas pasižymi dar ir tuo, jog padeda atsistatyti odai ir mažinti dėl aknės atsiradusias dėmeles, raudonas ar rudas žymes.

Inovatyvios formulės putų tekstūros priemonė tarsi ištirpsta vos užtepta ant odos – kaipmat įsigeria ir pradeda veikti nepalikdama riebumo pojūčio. Dėl šios ypatingos konsistencijos šis kremas yra ypač rekomenduojamas kaip makiažo ar maskuojamųjų priemonių pagrindas.

ĮRODYTAS REZULTATAS

-41 % mažiau raudonų ir rusvų žymių (1)

-53 % mažiau pleiskanoja ir išsausėja (1)

73% sutiko, kad jaučiamas 48 val. drėkinamasis poveikis (2)

+34% sutiko, kad oda buvo nuraminta iš karto (3)

AKTYVIEJI DRĖKINAMIEJI INGREDIENTAI:

8% omega keramidai padeda odai tvarkytis su raudonavimu, pleiskanojimu, sausumu. Su jų pagalba atstatomas odos apsauginis barjeras. Hidrofiliniai cukrūs padeda išlaikyti drėkinamąsias funkcijas net iki 72 valandų.***

5% niacinamidas, kurio teigiamas poveikis odai jaučiamas bent dviem būdais:

  • Padeda šviesinti dėmeles,
  • Slopina bakterijų dauginimąsi.

Fiziologinis pH pritaikytas visiems odos tipams, net ir pačiai jautriausiai odai. Hipoalerginis, nekomedogenininis (nekemšantis porų).

NAUDOJIMAS

Ryte ir/arba vakare tepti veidą kruopščiai jį nuvalius miceliniu vandeniu SEBIACLEAR Eau Micellaire.(1) naudojimo testas su SEBIACLEAR HYDRA, 30 savanorių besigydančių aknę, naudojo dusyk paroje, 30 dienų, klinikinis testas.

(2) naudojimo testas su SEBIACLEAR HYDRA, 21 savanoris besigydančių aknę, naudojo kasdien, 28 dienas, savijautos vertinimas.

(3) Korneometrijos matavimai, 11 savanorių

*** Klinikinis tesas, 13 savanorių, naudojo dusyk paroje dvi savaites.


Išsaugoti prekę

Liepos mėnesio pasiūlymai
nuolaidos ir dovanos!

filorga akcija liepa.gif
lazartigue nuolaidos liepos men.gif
svr liepos akcija.gif