SVR SEBIACLEAR programa nuo spuogų

00084
30.10€
KOSMETIKOS RINKINYS: probleminės odos prausiklis + veido kremas nuo spuogų + maskuojamasis kremas nuo spuogų + šveičiamasis losjonas (papildomai).
Sandėlyje
1
Prekė detaliau
GAMINTOJAS: Laboratoire SVR (Prancūzija)
PASKIRTIS: aknė, masknė, riebios odos priežiūra paaugliams ir suaugusiesiems
VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS: niacinamidas, gliukonolaktonas
SAUGI SUDĖTIS: tinka jautriai odai
TALPA: Pilnos pakuotės

KOSMETIKOS RINKINYS: probleminės odos prausiklis + veido kremas nuo spuogų + maskuojamasis kremas nuo spuogų + šveičiamasis losjonas (papildomai).


TOP SVR priemonės į aknę linkusiai odai!

SVR SEBIACLEAR linija skirta paauglių ir suaugusiųjų aknei, masknei ir mišriai, riebiai būdingų problemų, tokių kaip išsiplėtusios poros, odos blizgėjimas, spuogai bei inkštirai valdymui. SEBIACLEAR linijos priemonių poveikis dažnai prilyginamas vaistiniam gydymui, o efektyvumas pagrįstas įvairiais tyrimais! Dermatologai rekomenduoja.

Veikliosios medžiagos, kurių aukšta koncentracija suderinta su jautriai odai pritaikyta formule.

1. SVR SEBIACLEAR GEL MOUSSANT putojantis prausiklis valo odą jos neišsausindamas. Pašalina nešvarumus ir sebumo perteklių. Sutraukia poras, reguliuoja riebalų sekreciją. Oda tampa švari, gaivi ir matinė.


2. SVR SEBIACLEAR ACTIVE aktyvaus poveikio veido kremas sukurtas būtent taip, kad padėtų intensyviai kovoti su visais riebios, probleminės, į aknę linkusios odos nemalonumais: padeda kovoti su spuogais, inkštirais, dėl šių išryškėjusia pigmentacija ir veido blizgesiu. Kreminė tekstūra padengia neriebindama veido – anaiptol, intensyviai jį drėkina bei suteikia matiškumo efektą. Dėl šių savybių dažnai rekomenduojama kaip makiažo bazė toms, kurios gydosi aknę ir kasdien maskuoja odos netolygumus.


3. SVR SEBIACLEAR Active Teinté aktyvaus poveiko veido kremas su atspalviu ne tik maskuoja, bet ir padeda suvaldyti spuogelius – viena priemonė, dvi funkcijos! 1. Tiesiogiai veikia aknės paveiktą odą, suteikdamas ne tik poveikį nuo inkštirų, spuogų ir blizgeso, bet ir drėkinimą. 2. Momentiškai maskuoja odos trūkumus, kurie paslepiami po atspalviu, prisitaikančiu prie visų odos tonų.


PAPILDOMAI su -30% nuolaida

(pridedamas pažymėjus)

SVR SEBIACLEAR MICRO-PEEL – unikalus SVR laboratorijoje sukurtas pirmasis dermatologinis esencijos tipo mikro šveitiklis, valantis ir tolyginantis odą suaugusiųjų aknės atveju. Alternatyva mechaniniam šveitikliui: aknės atveju agresyvūs šveitikliai su granulėmis gali pažeisti odos barjerą ir suaktyvinti uždegimą, o šis vandeninės tektūros šveitiklis itin švelniai palaipsniui šveičia odą išsaugodamas paviršių sveiką.


SUDĖTIS

Priemonių sudėtis pateikiama prie konkrečių priemonių aprašymų.
Išsaugoti prekę