SVR SEBIACLEAR programa nuo spuogų

SKU 00084
29.05€
Veido prausiklis + veido kremas + maskuojamasis kremas + (papildomai) mokrošveitiklis probleminei odai
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

TOP priemonės į aknę linkusiai odai

SVR SEBIACLEAR linija skirta paauglių ir suaugusiųjų aknei, masknei ir mišriai, riebiai būdingų problemų, tokių kaip išsiplėtusios poros, odos blizgėjimas, spuogai bei inkštirai valdymui. SEBIACLEAR linijos priemonių poveikis dažnai prilyginamas vaistiniam gydymui, o efektyvumas pagrįstas įvairiais tyrimais! Dermatologai rekomenduoja.

Veikliosios medžiagos, kurių aukšta koncentracija suderinta su jautriai odai pritaikyta formule.

1. SVR SEBIACLEAR GEL MOUSSANT putojantis prausiklis valo odą jos neišsausindamas. Pašalina nešvarumus ir sebumo perteklių. Sutraukia poras, reguliuoja riebalų sekreciją. Oda tampa švari, gaivi ir matinė.


2. SVR SEBIACLEAR ACTIVE aktyvaus poveikio veido kremas sukurtas būtent taip, kad padėtų intensyviai kovoti su visais riebios, probleminės, į aknę linkusios odos nemalonumais: padeda kovoti su spuogais, inkštirais, dėl šių išryškėjusia pigmentacija ir veido blizgesiu. Kreminė tekstūra padengia neriebindama veido – anaiptol, intensyviai jį drėkina bei suteikia matiškumo efektą. Dėl šių savybių dažnai rekomenduojama kaip makiažo bazė toms, kurios gydosi aknę ir kasdien maskuoja odos netolygumus.


3. SVR SEBIACLEAR Active Teinté aktyvaus poveiko veido kremas su atspalviu ne tik maskuoja, bet ir padeda suvaldyti spuogelius – viena priemonė, dvi funkcijos! 1. Tiesiogiai veikia aknės paveiktą odą, suteikdamas ne tik poveikį nuo inkštirų, spuogų ir blizgeso, bet ir drėkinimą. 2. Momentiškai maskuoja odos trūkumus, kurie paslepiami po atspalviu, prisitaikančiu prie visų odos tonų.


PAPILDOMAI su -30% nuolaida

(būtina pažymėti)

SVR SEBIACLEAR MICRO-PEEL – unikalus SVR laboratorijoje sukurtas pirmasis dermatologinis esencijos tipo mikro šveitiklis, valantis ir tolyginantis odą suaugusiųjų aknės atveju. Alternatyva mechaniniam šveitikliui: aknės atveju agresyvūs šveitikliai su granulėmis gali pažeisti odos barjerą ir suaktyvinti uždegimą, o šis vandeninės tektūros šveitiklis itin švelniai palaipsniui šveičia odą išsaugodamas paviršių sveiką.

Išsaugoti prekę