SVR SENSIFINE CRÈME

SKU 3401360091108
16.00€
Jautrios, alergiškos odos itin gerai toleruojamas veido kremas
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Dermatologinė veido kremo SVR SENSIFINE CRÈME formulė (vos iš 13 ingredientų!) yra ultra-minimalios sudėties, kas yra aktualu kasdien prižiūrint jautrą, hipoalergišką veido odą, kai ji yra sausa arba normali.

Minimali sudėtis, užtikrinanti optimalią toleranciją, bet tuo pačiu ir veiksminga, juntamą poveikį užtikrinanti formulė – tai prancūzų dermatologinės laboratorijos SVR pasiekimas!

Optimaliai parinktų ir tarpusavyje suderintų ingredientų dėka, ši priemonė yra ne tik pakankamai švelni bei puikiai toleruojama, bet ir optimaliai atlieka visas į alergijas linkusios, jautrios odos priežiūrai svarbias funkcijas:

  • intensyvus drėkinimas,
  • raminamasis poveikis,
  • neigiamų odos reakcijų mažinimas.

Atlikti tyrimai* patvirtino, kad naudojant šį veido kremą:

  • iki 45 % sumažėjo odos paraudimas
  • 90 % sumažėjo odos sudirgimas

VEIKSMINGA, SAUGI SUDĖTIS

  • 2 proc. niacinamidas pasižymi uždegimą slopinančiu poveikiu, todėl gali padėti atkurti odos barjerinę funkciją, paskatinti odos keramidų gamybą. Rezultatas – geriau apsaugota, mažiau reaktyvi ir intensyviai sudrėkinta oda;
  • 10 proc. medvilnės aliejus – svarbus omega 3, 6, 9 šaltinis, paskatinantis odos lipidų sintezę ir regeneruojantis odą, sustiprinantis odos barjerą bei padedantis išlaikyti drėgmę odoje;
  • 8 proc. skvalenas – ingredientas, išgaunamas iš cukranendrių, intensyviai drėkina odą jos nedirgindamas.

Sudėtyje nėra kvapų, parabenų, konservantų, alkoholio, silikono, mineralinių aliejų.

SPECIALI PAKUOTĖ

Produktas pateikiamas ypatingoje trijų sluoksnių pakuotėje. Tai užtikrina sandarumą bei apsaugo organinius ir cheminius produkto komponentus nuo šviesos ir kitų išorės veiksnių.

NAUDOJIMAS

Švelniai įmasažuokite į odą pirštų galiukais veido ir kaklo srityje. Kremas akimirksniu įsigeria, todėl gali būti naudojamas kaip makiažo bazė.

*Gamintojo atlikti testai su mažiausiai 20 moterų, kurios naudojo kremą kasdien.

Išsaugoti prekę

Patarimai 
 

Rugsėjo mėnesio pasiūlymai
 

Filorga - AGE-PURIFY-GAMME_ 1080x1080_1020.jpg.jpg
sebiaclear.png
PURIFY.png