top of page

3 esminiai prancūziško grožio patarimai moterims

Prancūzės visada stebina ne tik savo stiliumi, bet ir sugebėjimu ypatingai švytėti iš vidaus ir išorės. Iš jų tikrai yra ko pasimokyti, kai kalbame apie gebėjimą puikiai atrodyti tiek dienos metu, tiek susikurti šventinį stilių. Taigi pristatome tris, bene svarbiausias prancūzių grožio paslaptis, kuriomis vadovautis nėra sudėtinga, o efektas – garantuotas!

Taisyklė nr. 1 – veidas baigiasi ties krūtine

Tikra prancūzė tikrai nustebtų sužinojusi, kad tepate kremą tik iki smakro apačios. Kaklo ir decolte priežiūra yra tokia pat svarbi, o gal net dar svarbesnė! Tikriausiai teko girdėti, kad kaklo oda yra plonesnė nei veido, neturi riebalinio sluoksnio ir dėl to su amžiumi irgi praranda jaunatvišką išvaizdą, atsiranda raukšlių. Jas, beje, koreguoti kaklo srityje yra ypatingai sudėtinga. Taigi, tam, kad galiausiai nereikėtų kaklo slėpti po megztiniais aukštu kaklu ar skarelėmis, prižiūrėkite jį tomis pačiomis priemonėmis, kaip ir veidą!


Valykite švelniomis priemonėmis. Vanduo gali būti per agresyvus jautriai odai, ypač kaklo, todėl kas vakarą valymui geriau rinktis micelinį vandenį, kuris papildomai drėkina odą. Po jo veidui ir decoltė galima naudoti unikalią prancūzų laboratorijoje sukurtą priemonę „Perfecting Solution“, kuri, naudojama kasdien, labai švelniai pašalina negyvąsias odos ląsteles ir skaistina odą. Ne tik veidui, bet ir kaklui tokio poveikio ypač reikia po vasaros, kuomet oda yra išvarginta saulės: išsausėjusi, pigmentuota, matyti daugiau raukšlių.


Drėkinkite! Jei ant pasirinktos kosmetikos priemonės pakuotės parašyta „veido kremas“ arba „veido serumas“, tai reiškia, kad drąsiai galite tepti ir dekoltė. Visais metų laikais pirmiausia galvokite, kaip pasirūpinti odos drėkinimu, todėl kremas ir serumas būtinai turi turėti šių savybių: vasarą dėl saulės poveikio, žiemą – dėl šildymo sezono.

Save mylinčios prancūzės visada atkreipia dėmesį į veikliuosius ingredientus ir žiūri, kad jų būtų pakankamai.

Rinkitės aukštos koncentracijos priemones. Prancūzės renkasi kosmetiką vadovaujantis taisykle, kad verčiau turėti mažiau priemonių, bet tikrai kokybiškų ir paveikių. Taigi, jei poreikis yra, tarkime, mažinti raukšles, tai, jų teigimu, neverta mėtyti pinigų ir gaišti laiko su kosmetika, kuri daug žada reklamose, bet sudėtyje neturi pakankamai aukštos koncentracijos veikliųjų ingredientų. Taip, save mylinčios prancūzės visada atkreipia dėmesį į veikliuosius ingredientus ir žiūri, kad jų būtų pakankamai. Šiuo požiūriu vadovaujantis patys prancūzai kuria „Laboratoires FILORGA“ kosmetiką, kurioje be tokių žinomų veikliųjų medžiagų kaip retinolis ar kolagenas yra naudojamas unikalus dar prieš 40 metų sukurtas NCEF kompleksas. NCEF pirmiausia pradėtas naudoti pasaulį efektyvumu nustebinusioms mezoterapinėms procedūroms, o tik vėliau, pritaikytas ir kosmetikos formulėms, pademonstravo ypač gerus rezultatus!


Taisyklė nr. 2 – atraskite intensyvią terapiją namuose.


Serumas yra intensyvesnio poveikio nei kremas, tačiau jau yra sukurta ir jį poveikiu pralenkiančių priemonių. Galima atrasti įvairių ampulių, pavyzdžiui, dermatologinės prancūzų laboratorijos SVR šių metų naujienos: [A] su retinoliu, [B] su hialuronu ir [C] su vitaminu C. Prancūzų estetinės medicinos ekspertai FILLMED pasistengė dar labiau – sukūrė priemones su aukščiausios leidžiamos koncentracijos veikliaisiais ingredientais. Kitaip tariant, tai jau vadinamoji „aukštoji“ kosmetika, kur stiprus poveikis formulėse subalansuojamas su maksimalia odos tolerancija ir apsauga į reakcijas. „Boosters“ tipo priemonės dėl savo intensyvumo naudojamos ne nuolat, o kaip kursas 1-2 kartus per metus. Skaisti, švari, tolygi oda – tai pasiekiama ir namuose, ir ypač praverčia tada, kai dėl tokių priežasčių kaip karantinas ar panašių tenka ilgokai praleisti vizitus pas savo odos specialistą.


Taisyklė nr. 3 – natūralumas

Jei veido priežiūrai efektyvią kosmetiką prancūzai kuria vadovaudamiesi dermatologijos ir estetinės medicinos išradimais, tai plaukų priežiūrai – atvirkščiai – labiau pasitikima botaninės sudėties kosmetikos priemonėmis. Garsaus Paryžiaus stilisto J.F. Lazartigue sukurta plaukų priežiūros linija gausi augaliniais ingredientais ir dargi pripažinta veganiška.

Sveiki, vėjyje besidraikantys plaukai – ypač svarbi Paryžietės įvaizdžio dalis!


Prancūzės vadovaujasi požiūriu, kad plaukus reikia ne tik prižiūrėti, bet ir puoselėti ilguoju laikotarpiu, todėl atsisako visko, kas sudėtyje turi parabenų ar silikonų. Sveiki, vėjyje besidraikantys plaukai – ypač svarbi Paryžietės įvaizdžio dalis!


Natūralumas taip pat atsiskleidžia kasdieninėje išvaizdoje – minimalus makiažas ir atidžiai puoselėjamos natūralios blakstienos bei antakiai. Sunkus makiažo pagrindas yra praeities produktas, nes, jei oda išpuoselėta (žr. taisyklę nr.1 ir nr.2), tokio intensyvaus maskavimo tiesiog nebereikia! Tolyginti odą kasdien galima dargi ją ir prižiūrint: pavyzdžiui, „Flash Nude“ iš „Filorga“ papildomai apsaugo nuo saulės, gerina odos struktūrą, o suaugusiųjų aknės suvaldymui padeda porų neužkemšantis SVR „Sebiaclear Active Teinte“ kremas su atspalviu.

Lūpoms irgi reikia dėmesio – dienos metu joms galima suteikti natūralų rausvumą ir suteikti putlumo inovatyvia „Nutri-Filler Lips“ priemone, o vakare palepinti naująja SVR kauke lūpoms ar bent jau patepti nuo išsausėjimo saugančiu lūpų balzamu prieš miegą. Beje, prancūziškas dieninis makiažas vakariniu virsta tik vienos priemonės – ryškiai raudono lūpdažio – pagalba!

Galiausiai, natūralumo principu prancūzės vadovaujasi ir renkantis estetinės medicinos procedūras. Injekcinės odos kokybę gerinančios procedūros, tokios kaip mezoterapija ar korekcijos hialurono užpildais, seniai nebėra tabu ne tik moterų, bet ir vyrų tarpe. Pagrindinė taisyklė – nei viena iš pasirinktų procedūrų neturi iškraipyti ar reikšmingai pakeisti veido bruožų. Prancūzės renkasi tokias procedūras, kurios padeda atstatyti, sugrąžinti su amžiumi prarastus bruožus, ir tai darsyk atsako į klausimą, kodėl mums atrodo, kad jos sensta lėčiau.

310 peržiūrų

Comments


bottom of page