top of page

Austėja Jablonskytė: „Mano plaukams buvo sunku įtikti“

Publikuota www.moteris.lt


Plaukai – ypatinga stiliaus dalis. Visgi geriausiai atrodyti jiems padeda ne tik madingas kirpimas, bet ir sveikas žvilgesys. Dažnai plaukus dažanti žinoma stilistė Austėja Jablonskytė pasakoja, kad užtruko atrasdama, kas geriausiai padeda atstatyti jos sausėti linkusius plaukus.„Palyginti neseniai natūraliai tamsius plaukus stipriai pašviesinau, taigi jie tikrai gavo daug streso, išsausėjo. Be to, 2-3 kartus per savaitę plaukioju baseine, taigi jiems tenka atlaikyti ir chloruoto vandens žalą – nuo jo mano plaukai, toks jausmas, net traška iš sausumo!“, – pasakojo Austėja, tačiau šiandien jau džiaugiasi, kad yra atradusi, kas padeda palaikyti sveiką plaukų būklę.


Austėja pasakoja, kad bene prieš metus į jos rankas visai atsitiktinai pakliuvo Lietuvoje pasirodžiusių prancūzų gamintojo „Lazartigue“ šampūno ir kaukės mėginėliai. „Žinote, kaip su tais mėginėliais. Dažniausiai jie kur nors nusimeta arba sunku suprasti poveikį. Bet su šiais buvo visai kitaip. Aš pabandžiau ir pradėjau klausinėti, ieškoti, kur įsigyti. Iškart buvo aišku, kad tai kažkas, kas mano plaukams puikiai tiko – šitą sakau tikrai nuoširdžiai“, – sako stilistė ir patikina, kad jos draugystė su šia botaninės sudėties kosmetika yra dėl ilgai ieškoto poveikio.Paprašyta konkrečiau įvardinti, žinoma stilistė pasidalino labiausiai patikusiomis priemonėmis. „Atstatomasis „Repair“ linijos šampūnas ir kondicionierius labai patiko ne tik dėl poveikio, bet ir dėl to, kad visiškai pakeitė mano požiūrį į natūralios sudėties produktus. Dažniausiai, kaip teko susidurti, jie kažkaip neputodavo, o tada tarsi neaišku, ar išsiplovė... „Lazartigue“ gerai putoja, skaniai kvepia, galiausiai, kadangi esu estetė, man svarbi ir graži pakuotė“, – sako ji.


Namuose moteris papildomai plaukus kartais palepina tos pačios linijos kauke, po kurios plaukai tampa dar švelnesni, labiau žvilgantys. „Visgi po baseino nėra laiko su kaukėm prasidėti, taigi atradau sausą aliejuką plaukams „Huile des Reves“, kurio užtepu kelis lašus prieš džiovinimą. Po chloruoto vandens jis padeda plaukus greičiau atstatyti, pamaitina, jie ir išdžiūna gražiau. Aišku, jį naudoju ir namuose. O tai, kad veikia, prisimenu kaskart, kai patingiu užsitepti – plaukai iškart prasčiau atrodo! Taigi, suprantu, kad plaukus reikia puoselėti ir lepinti be pertraukų,“ – įsitikinusi Austėja.
65 peržiūros

Comments


bottom of page