top of page

Gražina Baikštytė: „Oda rūpinuosi kaip niekada anksčiau“

Publikuota www.moteris.lt


Grožio etalonu laikoma aktorė Gražina Baikštytė sako, kad paskutiniu metu ėmė itin intensyviai rūpintis savo oda: atidžiau rinktis kosmetiką ir dažniau atverti estetinės medicinos specialistų kabinetų duris.

„Niekada nebuvau pametusi galvos dėl ypatingos savęs priežiūros, bet, žinoma, reguliariai rūpinausi veido oda. Mano grožio rutinoje visada buvo kremas, labai mėgstu serumus ir veido kaukes.

Visgi paskutiniu metu jau pradėjau pastebėti pokyčius, kuriuos norisi intensyviau pristabdyti, taigi kreipiausi ir į kosmetologę bei dermatologę. Odos priežiūroje, galima sakyti, perėjau į naują lygį: ryžausi ne tik procedūroms, bet ir profesionaliai kosmetikai, iš kurios labiausiai išskirčiau „Fillmed Skin Perfusion“ priemones“, – pasakojo žinoma aktorė. Moteris pasakoja, kad anksčiau savarankiškai pasirinkdavo kosmetiką, tačiau yra girdėjusi, kad nebūtinai net itin brangios priemonės yra tikrai veiksmingos.

„Skambūs brendai vilioja, tačiau nebūtinai jie daro stebuklus. Štai ir su kosmetologe esam kalbėjusios, kad žinomas prekinis ženklas ir jo didelė kaina – dar ne viskas. Kai pabandžiau profesionalią, man asmeniškai parekomenduotą ir parinktą kosmetiką, skirtumą greitai pajaučiau“, – sako G. Baikštytė.

Jos teigimu, viena iš pirmųjų priemonių, ką ji pakeitė savo grožio rutinoje, buvo veido šveitiklis. „Man rekomendavo „Glycopeel“ kaukę, kuri yra kreminės tekstūros, su rūgštimis. Šią kaukę, kaip kursą, kas savaitę naudoju jau kurį laiką, nes ji švelniai nušveičia odą, ją šviesina, skaistina. Po procedūrų taip pat intensyviai naudojau lakštines hialurono kaukes. Iš esmės labai mėgstu veido kaukes, ypač kreminės tekstūros, kurias galima užsitepti ir nusiplauti. Jos greitai atstato odą, jaučiasi poveikis“, – dalinosi savo pastebėjimais.


Visapusiško poveikio veido kremas yra bene labiausiai naudojama priemonė, tačiau kasdieninės priežiūros neįsivaizduoja ir be intensyvaus poveikio serumų. „Kasdien ryte ir vakare veidą tepu „Fillmed 5HP Youth“ kremu, o prieš jį mano rutinoje visada būna serumas. Šiuo metu ryte naudoju „AA Lift“ su patempimo efektu, o vakare „Re-Time“ serumą vitaminu A ir hialurono rūgštimi. Be serumų neįsivaizduoju pilnavertės grožio rutinos, tačiau greitu metu noriu pabandyti ir kai ką dar stipresnio – smūginės terapijos priemonę su maksimalia retinolio koncentracija – „Time-Booster“ – pasakojo p. Gražina.

„Stebėdama odos gerėjimą džiaugiuosi, kad patikėjau ją „Nordclinic“ specialistams – kosmetologei Andrėjai ir dermatologei Indrei Šaferienei. Dabar turiu ir laiko, ir noro pasirūpinti savimi, taigi mes susidarome tam tikrą planą į priekį ir jo laikomės.

Man ramu, kad jos stebi mano odą: kaip reaguoja į procedūras, į kosmetiką, pataria, ką dar galima padaryti. Aišku, aš pati savyje dar matau, ką patobulinti, bet tikiu, kad tai pasiekiama palaipsniui, nepersistengiant bei atitinkamai skiriant dėmesio ir laiko sau“, – įsitikinusi G. Baikštytė.


429 peržiūros

Comments


bottom of page